Тисячі обідів щодня: чернігівські волонтери «Іскри Добра» вже кілька тижнів годують постраждалих херсонців

29 ЧЕРВНЯ 2023, 11:00

1060

Чернігівські волонтери – одні з перших, хто прийшов на допомогу постраждалим херсонцям від теракту на Каховській ГЕС. Місія благодійного фонду з Чернігова «Іскра Добра» триває там і досі. Чернігівці разом з іншими волонтерами готують щодня обіди для кількох тисяч людей.

"Приїхали оцінили обстановку і зрозуміли, що будемо надавати гарячу їжу, розвернули кухню, готуємо по цей день. Привезли 14 фур води і кожен день привозимо по 40 тон води, десятки тисяч гарячих обідів", - розповів Олег Бібіков, волонтер, співзасновник БФ «Іскра Добра».

"Ми там не одні, одні з тих. Годуємо 2 тисячі людей, ДСН  і евакуйовані люди. Є люди з окупованих територій. Встигаємо, а що робити, як інакше? Мені приємно, що разом з чорнобаївськими дівчатами кухарями маємо все це робити, і люди отрмують гарячу їжу. Консервами радий не будеш", - пояснює Ігор Кукобко, волонтер, співзасновник БФ «Іскра Добра».

Ігор Кукобко

Чернігівці кажуть, що самі пережили важкі місяці облоги, а тому готові допомагати усім українцям, які цього потребують. Попри те, що вода в Херсоні і навколишніх населених пунктах вже спала, однак люди досі потребують підтримки, адже багато хто втратив майже все. Тому чернігівські  волонтери продовжать годувати жителів Херсонщини ще протягом багатьох місяців.  

"Нас підтримали "Корюківські шпалери", американський фонд, просто люди, бізнес, друзі... Хочемо з нового проекту залучити кошти, приходьте купляйте хліб", - каже Ігор Кукобко.

"Люди майже рік були в окупації, їх мучили потім обстріли, потім хотіли втопити. Вони у пеклі і стресі. Людям треба підтримка гарячим харчуванням, моральна підтримка. Вони мають бачити, що вся країна їх підтримує", - каже Олег Бібіков.

Олег Бібіков

Наразі співзасновники «Іскри Добра» повернулися в Чернігів. Готуються відкрити новий заклад, де доречі випікають власними руками хліб, кошти від продажу якого підуть на допомогу постраждалим.

"Час Чернігівський" писав про допомогу Херсонщині: 

Схожі новини

На Чернігівщині підірвалось авто: на міну наїхало заднє колесо позашляховика

20 КВІТНЯ 2024, 18:00

Фото

На Чернігівщині росіяни із "градів" обстріляли житлову забудову

20 КВІТНЯ 2024, 17:04

Вiдео

Як зберігають військову історію у Чернігові?

20 КВІТНЯ 2024, 16:52

Фото

"Вона так пишалась бути поліцейською": на Чернігівщині поховали дівчину, яка загинула від ракетного удару

20 КВІТНЯ 2024, 15:19

Керівник "УКРПОШТИ" подивився як працюють пересувні  поштові відділення на Чернігівщині

20 КВІТНЯ 2024, 13:42

Трагедія на копанці на Чернігівщині, де втопилась дитина: що кажуть односельці

20 КВІТНЯ 2024, 12:32

Вiдео

Розмінування і відновлення лісів Чернігівщини: роботи на багато років, а то й десятиліть

20 КВІТНЯ 2024, 11:01

ТОП-переглядів