Чернігівщина допоможе Херсонщині: що, скільки і де збирають та відправляють?

Чер 07, 13:31

1181

Чернігівщина допоможе Херсонщині: що, скільки і де збирають та відправляють?

Фото із сторінки Володимира Зеленського

У Чернігові волонтери збирають допомогу для постраждалих від підриву дамби Каховської ГЕС. Відповідна інформація шириться у пабліках.

Будинок дитини «Надія» (у Прилуках) готується прийняти 8 дітей з аналогічного закладу Херсонщини. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Також найближчим часом до області, що постраждала через підрив окупантами дамби ГЕС, будуть направлені рятувальники Головного управління ДСНС в області, а також фахівці рятувально-водолазної станції із спецтехнікою та плавзасобами.

«Для роботи рятувальників та інших служб зібрано вантаж: 5 тонн дизпалива, спальні мішки, спальні набори, каністри, генератори невеликої потужності, портативні радіостанції, повербанки, ліхтарі, фільтри для води, тонна продуктів харчування. Сьогодні все це вирушить на Херсонщину.

Наразі Чернігівщина також потерпає від обстрілів прикордоння та бореться з наслідками боїв й окупації на своїй території. Є потреба в евакуації людей із зони обстрілів. Однак, стояти осторонь біди співвітчизників неможливо», - говорить очільник області.

Також допомогу Херсону запропонували у Чернігівській міській раді. Відповідна профільна комісія доручила управлінню освіти, фонду комунального майна, відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду підготувати пропозиції щодо місць можливого розселення та місткості будівель для евакуйованих громадян Херсонської області у разі їх приїзду у Чернігів. 

Як відомо, 6 червня росіяни підірвали Каховську ГЕС. Почалася евакуація людей із небезпечних районів.

"Час Чернігівський" писав про рятувальників: Герої без зброї: піротехніки ДСНС показали, як знешкоджують боєприпаси, залишені ворогом

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів