Про нас

ПРО ІНТЕРНЕТ-САЙТ ЧАС ЧЕРНІГІВСЬКИЙ

Час Чернігівський пропонує для регіональної та національної аудиторії мультимедійний новинний продукт - оригінальний контент з локальним акцентом, який ґрунтується на фактах з першоджерел.

Ми пишемо доступно про складні речі та взаємодіємо з багатотисячною аудиторією, яка безпосередньо бере участь у створенні редакційних матеріалів.

Офіційна назва: Регіональний інформаційний вісник "Час Чернігівський" (свідоцтво про реєстрацію серія ЧГ №539-188Р від 2 серпня 2013 року)

АВТОРСЬКІ ПРАВА

Всі права на матеріали, опубліковані на даному ресурсі, належать Регіональному інформаційному віснику «Час Чернігівський». Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу Регіонального інформаційного вісника «Час Чернігівський» — заборонено.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право і суміжні права".

ПІДТРИМКА РЕДАКЦІЇ

Діяльність нашої організації підтримується Європейським Союзом у партнерстві з DW Akademie в рамках Програми МедіаФіт для Південної та Східної України.

Допомога у розитку веб-ресурсу надається організацією "Reporters Without Borders (RSF).

Наше медіа також реалізує прєкти за підримки Internews Network

 

ПАРТНЕРСТВО

"Час Чернігівський" та "Вісник Ч" є партнерами у цьому проекті.

 

КОНТАКТИ

Редактор: Юрій Михуля, тел. +380 63 684 7088.

Електронна пошта редакції: infocn7@gmail.com

Адреса: Чернігів, проспект Перемоги, 62, РВК "Деснянська правда", офіс 317

 

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА РЕГІОНАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ВІСНИКА "ЧАС ЧЕРНІГІВСЬКИЙ" ТА РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ "ВІСНИК Ч"

Загальні положення

"Час Чернігівський"  та "Вісник Ч"  вбачають свій обов’язок у забезпеченні високих редакційних та етичних стандартів.

Редакції "Часу Чернігівського" та "Вісника Ч" прагнуть досягти балансу між правами на свободу висловлювання та поширення інформації, з одного боку, і обов’язками громадян, з іншого.

 

Правдивість й точність

Ми прагнемо бути точними і правдиво висвітлювати події.

Інформація, подана в газеті та на сайті , має ґрунтуватися на надійних джерелах і подаватися зрозумілою і точною мовою.

Якщо допущено  помилку або опубліковано недостовірну інформацію, про це ми повідомимо читачів у тому ж матеріалі, а в газеті у наступному номері після виявлення помилки, і надамо спростування. Додатково буде надано право на відповідь людині або установі, якій така інформація нанесла шкоду.

Під час збору інформації перевага надається першоджерелам, учасникам або очевидцям подій.

Будь-яке твердження у матеріалі має підкріплюватися відповідним доказом, фактом, коментарем.

Допускається публікація інформації з анонімних джерел, якщо цього вимагає ситуація — для забезпечення безпеки співрозмовника. Журналіст має переконатися у надійності джерела, відсутності у нього прихованих мотивів та упередженості.

 

Баланс думок

Ми прагнемо дотримуватись журналістських стандартів, подавати всі значні думки через дослідження діапазону і конфліктів різних точок зору.

Якщо у матеріалі з тих чи інших причин відсутня думка іншої сторони, ми залишаємо за стороною право надати нам її для оприлюднення у той чи інший спосіб.

Відмова від коментарів теж є відповіддю та позицією. Героя слід попередити, що ми вкажемо про це у тексті.

 

Незалежність

Редакції газети "Вісник Ч" та  сайту "Час Чернігівський" незалежні від органів влади та місцевого самоврядування, партій.

На наші рішення не впливає політика чи будь-які інтереси представників місцевих фінансово-політичних груп, які представлені у місцевому самоврядуванні.

Ми не ведемо релігійної чи атеїстичної пропаганди.

Ми ставимося однаково критично до усіх подій, людей, компаній і організацій.

Журналісти  не дають власних оцінок, узагальнень, висновків, прогнозів, роздумів (якщо не йдеться про блог, авторську колонку або інший публіцистичний матеріал).

 

Підзвітність та повага

Ми поважаємо свою аудиторією і поводимся з нею відверто, із дотриманням журналістських стандартів.

Ми поважаємо право на приватне життя та конфіденційність особистої інформації. Вони не підлягають розголошенню, якщо в цьому немає очевидного та обґрунтованого суспільного інтересу.

Під суспільним інтересом мається на увазі викриття або виявлення злочинів, корупції, антигромадської поведінки, професійної некомпетентності або недбалості, яка може мати серйозні наслідки для суспільства в цілому чи певної його групи, захист здоров’я і безпека людей, викриття випадків введення громадськості в оману задля вигоди певних осіб чи організацій (цей список не є вичерпним).

Ми проти дискримінації та ксенофобії і не допускаємо їх у своїх виданнях.

 

Використання інформації, передрук та рерайт

Наші видання публікують ексклюзивні матеріали, розміщують прес-релізи.

Якщо інформація підготовлена на основі матеріалу іншого медіа, то першоджерело вказується наприкінці першого або другого абзацу у форматі гіперпосилання. Допускається розміщення гіперпосилання посилання на першоджерело в кінці тексту, якщо інше не вимагає автор матеріалу.

Інтернет-видання може на власний розсуд публікувати прес-релізи, статті, новини чи іншу інформацію, надану місцевою владою, бізнес-структурами чи будь-яким іншим. Подібна інформація розміщується у рубриці «Прес-релізи». При цьому матеріал може скорочуватись.

Газета офіційні повідомлення публікує під відповідними рубриками.

 

Правила використання матеріалів інтернет-видання Час Чернігівський

Ці правила поширюються на всі авторські матеріали (текст, фото, відео, ілюстрації, інфографіка), розміщені в газеті "Вісник Ч" та на сайті Час Чернігівський та створені нашими журналістами,  або на наше замовлення.

Всі права на матеріали, опубліковані к наших виданнях належать відповідно громадській організації "Разом до громадянське суспільство" та ТОВ "Редакція газети "Чернігівський вісник". Використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт Час Чернігівський не нижче третього абзацу. Будь-яке використання матеріалів газети без письмового дозволу ТОВ "Редакція газети "Чернігівський вісник"— заборонено.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право і суміжні права".

При порушенні правил використання наших матеріалів, ми будемо захищати свої права через правоохоронні та судові органи.

 

Коментарі

Коментарі мають бути інформативними і по суті публікації.

Не допускаються образи, наклепи щодо користувачів сайту і третіх осіб.

Не допускаються пропаганда насильства, заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених законодавством України.

Не допускаються дискримінація і образи за національною, расовою, релігійною та іншими ознаками.

Не допускаються коментарі, що містять відверто рекламні тексти і лінки, які не мають суспільно-важливого значення.

Редакція сайту залишає за собою право видаляти без попередження коментарі, котрі суперечать цим Правилам.

Відгуки на публікації газети можуть бути опубліковані в газеті. Вони можуть бути відредактовані та скорочені без зміни суті.

 

Реклама

Час Чернігівський розміщує  рекламу. Подібні матеріали маркуються позначками «Новини компаній», «Реклама», "Партнерський матеріал", PR та PROMOTED.

Також можливий варіант підготовки рекламних статей, фотоматеріалів, інфографіки на замовлення. Редакція має досвід і у підготовці аналітичних та економічних оглядів та блоків, у тому числі, і на замовлення міжнародних партнерів. 

Час Чернігівський розміщує банерну рекламу.

Реклама у газеті "Вісник Ч" позначається рубриками "Реклама", "Актуально", "Добра справа", "Імідж".

З питань розміщення реклами на пишіть на адресу електронної пошти редакції: infocn7@gmail.com.

Вся інформація щодо реклами ТУТ.