Волонтерка з Криму на Чернігівщині безкоштовно допомагає ВПО з ремонтом і затишком осель

18 СЕРПНЯ 2023, 15:24

1330

Як буквально з нічого зробити стару хату затишною і красивою? Відповідь на це питання знає Юлія Дудишева, більше відома як July Day, блогерка, яка живе у Сосницькій громаді. Її хобі та натхнення - допомога переселенцям з ремонтом та інтер'єром житла. Свої роботи дівчина викладає у соцмережах. І за невеликий час майстриня обросла доволі значною армією прихильників. Тільки в інстаграмі на Юлію підписані майже 20 тис користувачів, ще 10 тисяч підписників стежать за нею у фейсбуці. Відео з переробкою помешкань набирають мільйонні перегляди. Запитів у волонтерки дуже багато - з усієї України.

Юлія Дудишева раніше працювала менеджером з реклами, а нині майстриня редизайну. Вона корінна кримчанка, але тепер домом для неї стала Сосниця.

Мінімалізм та свідоме споживання – це стиль Юлії, зауважують на сторінці Сосницької громади. Про себе вона розповідає так: «псую меблі зі смаком».

А якщо точніше, то майстриня оновлює меблі та предмети декору, надаючи їм друге життя. Навіть непотріб в її руках може стати стильним та практичним елементом інтер'єру, звичайна картопля - трафаретом для оформлення стін.

А ще, Юлія запустила проєкт «Затишок для ВПО», в рамках якого допомагає зробити оселю затишною для тих, чиє житло постраждало під час війни.

Де бере матеріали? Щось купується за донати, щось за власні кошти.

«…часто люди висилають, віддають залишки будівельних матеріалів. А ще планую співпрацювати з виробниками фарб. Вже вислали на тест декотрі», - пише Юлія.

Користувачі шоковані тим, як за допомогою невеликих штрихів та витрат можна до невпізнаваності змінити занедбане приміщення.

Галина Кравченкова:

- Ваші відео "було-стало" терапевтичні. Спіймала себе на тому що слідкую ще за сервісом прибирання хат та блогом... подолога)))) дякую за терапію 🤣

Олена Роздерій:

- Як багато ідей в цій світлій голівоньці, так тримати

Наталія Задорожна:

-  IKEA відпочиває! Ви супер!

Таня Підюменко:

- Котик зацінив ) насправді дуже класно , ви велика молодець. Надихаюся у вас і це правда

Олексій Мороз:

- А що так можна було 😁. Чудова робота!

Маріша Велічук:

- Юля, цікаву дуже Ви придумали ідею. Тільки при її втіленні дуже важко буде знайти людей, які згодні відмовитися від коврів на стіні та на підлозі. Та я бажаю Вам успіху у втіленні такої благої ідеї. 🙏 Натхнення Вам. 🙏

Як майстриня працює та добирає проєкти? Юлія Дудишева каже: в Чернігові наразі відбудовують зруйноване, але не завжди доходять руки до затишку всередині,тому вона хоче допомогти чим може цим людям.

«А друга категорія - це ВПО в нашій місцевості, які втратили своє і наразі орендують. Часто такі люди живуть не в найліпших умовах і хочеться змін, але не мають коштів, ось хочеться допомогти і їм. Якщо знаєте таких-пишіть. Наразі збираю максимальну інформацію, щоб потім прийняти рішення.Запитів вже багато, але сильно далеко, Київська область, Сумська, Полтава та західні частини країни. Продовжую пошуки в Чернігові та області», - коментує Дудишева.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

Фото

Духовна деокупація: ПЦУ розширює географію на північне прикордоння Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2024, 11:32

ТОП-переглядів