Провідне підприємство легкої промисловості Чернігова шиє для відомих торгівельних марок Європи

Чер 19, 11:36

1843

Фабрика «Елегант» - одне з провідних підприємств в легкій промисловості Чернігівщини. Війна зруйнувала багато планів, які мала швейна фабрика, але не зупинила роботи.

"Легка промисловість, але важко працювать. Зараз я роблю намітку для виточки і далі процес передаю наступній робітниці", - пояснює Надія Миколаївна, працівниця фабрики.

Надія Миколаївна, працівниця фабрики

"Мені подобається робити на фабриці. Дай бог всім здоров’я, нашій Наталії Олександрівні. Вона старається. Пережили важкі часі. Будем ждать миру", - каже Валентина Петрівна, працівниця фабрики.


Валентина Петрівна, працівниця фабрики

Підприємство в цей важкий для всіх час працює на умовах давальницької сировини. Вдалося домовитися на пошиття одягу для країн Європи, як це було і до війни.

Привітати колектив з минулим днем легкої промисловості приїхав начальник Чернігівської ОВА.

Наталія Романовська та Вʼячеслав Чаус

"Не хвилюйтеся вас ніхто ніколи не забуде, тим паче я. Запросили нашого губернатора, щоб привітав з минулим Днем легкої промисловості. Щоб було святково і щоб вручив відзнаки і від прямих осіб", - каже Наталія Романовська, директорка фабрики.

"Я бачу, що в цехи повернулося життя. Фабрика працює розвивається тут заслуга кожної з вас. Легка промисловість один з ключових рушіїв економіки. Після аграрного сектору – це легка промисловість", - каже Вʼячеслав Чаус.

На фабриці вдалося зберегти колектив, а він сягає кількох сотень працівників. Попри усі проблеми підприємство у постійному пошуку нових кадрів.

"Час Чернігівський" писав про місцевий бізнес:

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів