Провідне підприємство легкої промисловості Чернігова шиє для відомих торгівельних марок Європи

19 ЧЕРВНЯ 2023, 11:36

2311

Фабрика «Елегант» - одне з провідних підприємств в легкій промисловості Чернігівщини. Війна зруйнувала багато планів, які мала швейна фабрика, але не зупинила роботи.

"Легка промисловість, але важко працювать. Зараз я роблю намітку для виточки і далі процес передаю наступній робітниці", - пояснює Надія Миколаївна, працівниця фабрики.

Надія Миколаївна, працівниця фабрики

"Мені подобається робити на фабриці. Дай бог всім здоров’я, нашій Наталії Олександрівні. Вона старається. Пережили важкі часі. Будем ждать миру", - каже Валентина Петрівна, працівниця фабрики.


Валентина Петрівна, працівниця фабрики

Підприємство в цей важкий для всіх час працює на умовах давальницької сировини. Вдалося домовитися на пошиття одягу для країн Європи, як це було і до війни.

Привітати колектив з минулим днем легкої промисловості приїхав начальник Чернігівської ОВА.

Наталія Романовська та Вʼячеслав Чаус

"Не хвилюйтеся вас ніхто ніколи не забуде, тим паче я. Запросили нашого губернатора, щоб привітав з минулим Днем легкої промисловості. Щоб було святково і щоб вручив відзнаки і від прямих осіб", - каже Наталія Романовська, директорка фабрики.

"Я бачу, що в цехи повернулося життя. Фабрика працює розвивається тут заслуга кожної з вас. Легка промисловість один з ключових рушіїв економіки. Після аграрного сектору – це легка промисловість", - каже Вʼячеслав Чаус.

На фабриці вдалося зберегти колектив, а він сягає кількох сотень працівників. Попри усі проблеми підприємство у постійному пошуку нових кадрів.

"Час Чернігівський" писав про місцевий бізнес:

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

Фото

У Катерининській церкві в Чернігові відспівали двох загиблих бійців ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 21:58

Гуси та норки Олександри з Нових Яриловичів

15 ЛИПНЯ 2024, 20:10

Від 7 до 86 років: у громаді на Чернігівщині провели фестиваль

15 ЛИПНЯ 2024, 18:52

Почім на Чернігівщині чорниця ручного збору, суниця лугова й лісова та свіжі лисички

15 ЛИПНЯ 2024, 17:15

У громаді на Чернігівщині запрацювала соціальна пральня. Скільки коштує прання і прасування

15 ЛИПНЯ 2024, 16:03

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

ТОП-переглядів