На розбомбленій Бобровиці у Чернігові людям відновлюють газопостачання

Май 12, 11:38

898

Мікрорайон Бобровиця у Чернігові неабияк постраждав від російських загарбників. Загинули люди, спалено будинки, знищено інженерні мережі. Тут досі нема газу, бо під час обстрілів окупантами було зруйновано газове обладнання. Над його відновленням нині працює Чернігівгаз.

На цьому місці на околиці міста ворожий снаряд потрапив прямісінько у газорегулюючий пункт, перетворивши його на металобрухт. 

Ми зараз займаємося підготовчими роботами, щоб в майбутньому  встановити шкафний газорегулюючий пункт. Регулюємо нові задвижки і займаємося ізоляцією у землі. Є трансформаторна, газова, терморезисторна сварка. Можемо виконувати любі роботи: поліетилен і сталь варити, - розповів Сергій Лаптієнко, майстер групи експлуатації мереж.

На Бобровиці без газу близько 800 абонентів, але до 17 травня блакитний вогник планують увімкнути, кажуть газовики. Загалом у Чернігові та області від рашистів газові мережі зазнали небачених до цього масштабних пошкоджень і відключень.  

Пошкодження зазнали підземні газопроводи, розподільчі, ввідні та газорелулюючі пункти, без яких не можливий розподіл газу. З початку війни було відключено 42 тисясі абонентів, - прокоментував.

Працювали газова служба і під час облоги Чернігова. Завдяки зусиллям її працівників багато чернігівців були з газом - єдиним на той час джерелом енергії. Роботу газовиків відзначили в обласній військовій адміністрації.

Працівники газової служби - ще одні герої цієї війни. Робили неможливе. Ремонтували  мережі під обстрілами, відновлювали газопостачання в населені пункти. Вони рятували мешканців Чернігова, населених пунктів від колапсу, коли не було ні світла, ні води, ні тепла. Дякуємо їм за працю, - коментує Дмитро Синенко, заступник начальника Чернігівської ОВА.

Наразі в області ще близько 2 тисяч абонентів без газу, але відновлення мереж триває швидкими темпами.

Схожі новини

Легендарний дорожній знак для окупантів продадуть на аукціоні

Май 24, 18:57

Фото

На Менщині в останню путь провели загиблого захисника

Май 24, 16:31

Чернігівська міська рада: повідомляйте про «точки» продажу алкоголю на 102

Май 24, 14:08

Фото

Постраждала від російських бомб: у Чернігові стартує ремонт обласної лікарні

Май 24, 11:08

Фіни хочуть допомогти школам на Чернігівщині

Май 24, 09:33

Вiдео

Майже 3 місяці у підвалі: родина із Чернігова мешкала в укритті після втрати житла

Май 24, 08:18

Про головне

Ракетна загроза, авіаудари та будівництво укріплень: Генштаб про ситуацію на північних кордонах

Май 24, 07:44

ТОП-переглядів