На «Міс Всесвіт» покажуть кадри розбомблених будинків Чернігова

Чер 19, 10:39

3182

Керівниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт» виклала свіжий проморолик, з яким чернігівка Вікторія Апанасенко поїде представляти країну на Miss Universe. Спойлер - без згадки про Чернігів не обійшлося.

П‘ятихвилинне відео геть не світле, і зовсім не про приємні емоції. Воно має тьмяну колористику, проте все одно показує красу України - Карпати, річки, міста, світанковий Київ. А потім… потім з‘являються російські військові літаки, які починають бомбити міста…

Кадри хроніки весняних подій 2022. Згадка про те, як артобстрілів зазнали вулиці Маріуполя, Києва, Харкова, Чернігова. А місцеві жителі 24 лютого прокинулися від звуку сирен.

Страх. Паніка. Біль. Щодня нас позбавляють всього, що ми любимо: батьків, коханих, друзів. Руйнують все, що ми будували роками…- говорить голос Вікторії за кадром.

Сама дівчина розповідає - за 8 років війни вона зрозуміла: світ врятує не краса, а люди, воїни світла. Їхня сила - не в зброї та набоях, а у вчинках, допомозі і підтримці, любові до ближнього.

До речі, на відеоряді є і Чернігів. Зокрема, кадри зруйнованих внаслідок авіаудару у березні будинків.

Анна Філімонова додає:

І нехай Україна переможе на всіх фронтах... Відео, яке ми створювали так довго, — з душею, з любов'ю, зі сльозами на очах. Нехай люди у всьому світі побачать, що відбувається в нашій країні, очима молодої дівчини…

Вікторії Апанасенко - 28, вона - з Чернігова. Дівчина торік стала І віцеміс Україна Всесвіт. Вікторія закінчила факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота». Пише і готує до друку першу збірку поезій. Працює моделлю та телеведучою. А ще - активно волонтерить.

Читати також: Секс-символ Даша Астаф’єва пускала романтичні бісики поліцейському з Чернігова через медіа

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів