Маленьке новорічне диво на Чернігівщині: відновили будинок родині, яка втратила найріднішу людину

02 СІЧНЯ 2023, 18:44

1656

Тетяна Петрик біля будинку

Тетяна Петрик показує будинок, який відновлюють волонтери. Однак великої радості в її очах немає. Жінка навесні втратила чоловіка, який загинув під час обстрілу села. Дивом залишилися в живих діти.

Після цього був відчай, але на допомогу їй прийшли волонтери, спочатку подарували вагончик, а потім ризикнули і почали проект відновлення. Тетяна досі не може повірити, що в наприкінці важкого 2022 року вона увійде у свою оселю. Нині тут тривають внутрішні роботи. 

"У нашому будинку вже є котел, тепло і це головне, що маємо. Є ванна, зараз хлопці ложать плитку. У нас є опалення, введено комунікації, вода, каналізація", - показує Тетяна Петрик, жителька Киїнки.

Жінка дякує всім, хто не залишив її на самоті з лихом.

"Я б хотіла подякувати всім: військовій адміністрації, фондам благодійникам, особисто Андрію Головачу, слова подяки Андрію Олексієнку - "Дах Чернігів", які допомагають нам", - каже Тетяна.

Аби бути корисною суспільству Тетяна разом з подругами почала шити речі для українських захисників на фронт. Швейну машинку їй теж подарували волонтери. На робочому столі фото чоловіка. Він завжди поряд. Своїм прикладом хоче показати, щоб інші не опускали руки.

"Завдяки ось цим роботам - тобі допомагають і допомагаєш ти, і відбувається твоє відновлення, і ти піднімаєшся з дна, куди опустила ця війна", - каже Тетяна.

Маленьке диво стало можливим за допомогою багатьох людей, які невтомно протягом року докладають зусиль, аби допомогти постраждалим.

"Коли позайомився з Тетяною, у неї була повна паніка, і не вірила, що буде будинок колись. Час показав, що ми не зупиняємося і будуємо, повірила в це - і в неї з’явилася впевненістью. Маючи велике бажання, за допомогою волонтерів побудувала будинок", - каже Олег Серик, волонтер.

Таких прикладів має бути значно більше у 2023 році. Для цього Україні потрібна згуртованість суспільства, а головне Перемога і вона обов’язково буде.

"Час Чернігівський" знімав відео про відновлення та ремонти на Чернігівщині:

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

Де і як українцям, які отримали травми через війну, безкоштовно пройти реабілітацію

23 ЛЮТОГО 2024, 10:45

«Північний шлях» буде перевозити людей, розгрібати завали, з «плювачки» латати дороги. Або ні

23 ЛЮТОГО 2024, 10:27

ТОП-переглядів