Пошкоджений російськими бомбами: як ремонтують центр соціально-психологічної допомоги у Чернігові

17 ЛИСТОПАДА 2022, 08:38

1546

Обласний центр соціально-психологічної допомоги постраждав під час облоги Чернігова. На території – декілька ворожих прильотів.

«Наш заклад під час військової агресії, під час військових дій російської федерації дуже був пошкоджений 5 і основна частина пошкоджень припала на 8 березня 22-го року. До цього часу вже евакуйовані були мешканці нашого закладу. Пошкодження значні внутрішні і зовнішні. Зараз у нас відновлюється найголовніше – це дах. Тому що всі внутрішні роботи звичайно без даху були б нульові», - каже Олена Телькун, директорка Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги.

На ремонт даху кошти виділила держава. Роботам дещо «заважала» погода. Втім, завершити весь обсяг підрядник планує своєчасно.

«Продовжуються роботи в приміщенні Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги, що знаходиться на вулиці Елеваторній в місті Чернігів. На даний об’єкт виділені кошти з державного резервного фонду в розмірі 635 тисяч гривень. На даному об’єкті пошкоджений дах. Відповідно роботи відбуваються з відновлення покрівлі будинку", - коментує Ярослав Слєсаренко, начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА.

«На даний момент зробили один скат криші – перекрили металочерепицею (це з тої сторони). Зараз зробили демонтаж цієї сторони, котру ви бачите (демонтаж старої посіченої осколками металочерепиці). Поремонтували стропильну систему, замінили гідробар’єр і контррейка і зараз роблять обрешітку для монтажу металочерепиці. Змонтували металочерепиці 150 квадратів, залишилося 250 метрів квадратних металочерепиці змонтувати. Змонтовані вже вхідні двері нові, стоять. І залишиться ще зробити ґанок, котрий ви бачили. Теж металочерепиця (покрівля)і підшивка панелями ПВХ», - розповів Сергій Бондарець, представник підрядної організації.

Як тільки закінчиться ремонт, центр знову запрацює.

«Будемо зустрічати нових мешканців, нових людей, які потребують нашої допомоги. А на даний момент цих людей дуже багато. Тому що і збройний конфлікт, і стихійні лиха… В принципі, люди, які перебувають у складних життєвих обставинах і чинники цих складних життєвих обставин дуже широкі. Дуже широкий спектр цих чинників. Це постраждалі від домашнього насильства, і насильства за ознакою статі, від торгівлі людьми, і малозабезпечені, і люди, які втратили роботу, люди, які втратили своє житло. Ну і звичайно, які постраждали від російської агресії», - каже Олена Телькун.

"Час Чернігівський" писав про ремонти в онкологічному центрі: В чернігівському онкоцентрі завершили ремонт пошкоджених ворожим обстрілом приміщень і обладнання.

 

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів