Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

01 КВІТНЯ 2024, 16:04

728

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

Чернігівські енергетики реконструюють ЛЕП на Ніжинщині

Чернігівські енергетики завершили будівництво резервної перемички між двома повітряними лініями 10 кВ на Ніжинщині. В акціонерному товаристві «Чернігівобленерго» пояснили, що ці роботи проходять в рамках Інвестиційної програми 2024 року, до якої включено реконструкцію чималої кількості об’єктів розподільних мереж. 

«Навіть до початку повномасштабного вторгнення росіян мережі Чернігівської області, як і українські електромережі загалом, перебували далеко не в найкращому стані. Часто під час аварійних відключень у деяких населених пунктах енергетики навіть не мали змоги заживити споживачів резервно. А після масованих обстрілів області ситуація ще більше ускладнилася. Незважаючи на це, протягом останніх двох років «Чернігівобленерго» робить усе можливе, щоб її покращити і не лише повернути мережі до того стану, в якому вони були до 24 лютого 2022 року, а й суттєво їх модернізувати, – говорить заступник технічного директора з низьковольтних мереж АТ «Чернігівобленерго» Сергій Переверза. – Об’єкт електропостачання, про який говоримо сьогодні, саме для цього. У Ніжинському районі ми обладнали резервну перемичку між двома повітряними лініями 10 кВ, а також встановили реклоузер для резервування». 

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

За словами енергетика, найперше це зроблено з метою підвищення надійності електропостачання споживачів. При порушенні живлення на одній із ліній ця резервна перемичка допоможе автоматично або вручну перезаживити частину споживачів на іншу лінію до відновлення пошкодженої. 

«Тобто у випадку виникнення аварійної ситуації вона дозволить зменшити час знеструмлення споживачів, ну і, звісно ж, їх і кількість. І такий об’єкт у нас не один. Надалі ми також визначатимемо найбільш проблемні ділянки в мережах області і модернізуватимемо їх. Попри складну ситуацію в енергетиці усі наші споживачі мають бути зі світлом!», - резюмував представник «Чернігівоблнерго»

 

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів