Президент Володимир Зеленський підписав указ про нагородження державними нагородами з нагоди Дня Конституції. У списку є люди з Чернігівської області.
Орденом «За заслуги» ІІ ступеня відзначили:
- КУХАРЯ Владислава Вікторовича — гендиректора Чернігівської міської лікарні №2,
Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначили:
- ГАРУСА Сергія Володимировича — Ріпкинського селищного голову;
- ДЖУМУ Андрія Миколайовича — старшого майстра Північної зони обслуговування служби АТ «Чернігівобленерго».
Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначили:
- КОНОПАЦЬКУ-ПЛЄХОВУ Ольгу Миколаївну — продюсера Філії «Чернігівська регіональна дирекція» АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
Також нашим людям із Чернігівщини присвоєні почесні звання.
«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»
- ШАДРІНІЙ Ользі Володимирівні — артистці академічного симфонічного оркестру Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм».
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»
- ЗАСЕНКО Катерині Миколаївні — завідувачці відділення Чернігівського медичний центр сучасної онкології;
- ФАНТІ Михайлу Васильовичу — медичному директорові Срібнянської центральної лікарні.
Джерело: Чернігівська ОВА
"Час Чернігівський" писав про таке:







