У Нацреєстрі рекордів таки зацікавилися чернігівською козою Алісою

Сер 15, 21:53

757

У Нацреєстрі рекордів таки зацікавилися чернігівською козою Алісою

Коза Аліса

Очільниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова не змогла пройти повз козу-рекордсменку з надоїв. «Час Чернігівський» розповідав історію Аліси та її господаря.

Тож, кізочці Алісі з господарем пощастило. Або навпаки: господарю Володимиру Киричоку пощастило з нею, зауважила пані Лана, адже слава про цю парочку уже розлетілась навіть за межами України.

«Унікальний випадок: за добу коза Аліса дала 9 літрів молока! Хто не знає, то в середньостатистична коза за добу продукує до 2 л молока. Найбільше, це - до 4-5 л на добу. Так що Аліса однозначно рекордсменка! Порода у неї теж непроста: 75% альпійська, 25% - зааненська. Характер у цієї популярної особи зовсім не зірковий – вона дуже доброзичлива, любить спілкуватися з людьми і оглядати себе у воді», - підмітила очільниця реєстру.

Володимир з дитинства спілкується з козами, тому знає їх повадки, як свої п’ять пальців. Він переконаний, що кількість молока – це якість кормів. А ще – дбайливе ставлення і любов до тварини, добрі умови утримання. Господар каже, що в жодному разі не можна допустити стресу у кози або щоб вона, не дай бог, змерзла! Останні роки Володимир Киричок інтенсивно займається селекцією. Аліса – його найбільша гордість.

Есперти Національного Реєстру Рекордів мають намір приїхати у смт Талалаївку Чернігівської області, щоб вручити Володимиру Киричоку Сертифікат про рекорд «Найбільший добовий надій молока кози». А козі-рекордсменці привезти улюбленої молодої капусти.

«Запрошуємо журналістів на реєстрацію цього унікального рекорду в категорії «Жива природа».

Хто має намір поїхати і познайомитися із знаменитою козочкою Алісою і її господарем, обов’язково оперативно сконтактуйте з нами: +3806754445174», - нагадала Лана Вєтрова.


"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

Вiдео

Двох дітей в один день збили у Чернігові на пішохідних переходах: оприлюднено відео

Вер 21, 12:52

ТОП-переглядів