Олена Костевич розповіла, що надихає її перемагати

Тра 31, 11:01

1392

Ми вже повідомляли про успіх українських спортсменів на етапі Кубка світу з кульової стрільби, що проходить у столиці Азербайджану Баку. 
Чернігівка Олена Костевич прокоментувала для Часу Чернігівського – як проходила церемонія нагородження і що відчуваються спортсмени, виступаючи на міжнародній арені у важкі для нашої країни часи – під час війни з росією.

Учора, 30 травня, Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли "срібло" у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

- Ви вже тривалий час успішно представляете Україну на змаганнях різного рівня. Є володаркою практично всіх титулів у кульовій стрільби. Де ви знаходите мотивацію, щоб продовжувати виступи на найвищому рівні, тим більше у ці важкі для нашої країни дні?

"Перемоги та успіхи надихать на нові звершення! Ці емоції прагну знову пережити, це і додає сил та мотивації на виснажливі тренування та нові подвиги! 
 
Я вважаю, що позитивні новини для українців це, як ковток свіжого повітря! Можливо, своїми успіхами ми надихаємо наші Збройні сили України, не відчуваючи втоми, виборювати кожен день такої жаданої головної перемоги для України! " 

Не обійшлося на нагородженні в Баку і без чемпіонської пісні  - "Стефанія" гурту   Kalush. А нагороджував посол Німеччини в Азербайджані."

Читати також: Чернігівський тир отримав нове життя

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів