Чернігівський тир отримав нове життя

Січ 12, 15:49

448

Чернігівський тир отримав нове життя

В оновленому тирі

Чернігівська обласна федерація стрілецького спорту на чолі з Віталієм Свириденком започаткувала традицію — передноворічний товариський турнір.

Перше змагання провели 29 грудня. Його приємна особливість — подарунки отримали всі. Презенти і для спортсменів, і для тренерів придбав Віталій Свириденко.

Втім, найголовніше — турнір провели в оновленому залі. Частину приміщення тиру відремонтували нещодавно.

«Це справжнє свято. Нарешті тут світло і тепло. Дякую за це президенту Федерації. Не можливо не помітити такий значний ривок у створенні комфортних умов для тренувань»,— зауважила олімпійська чемпіонка Олена Костевич, яка долучилася до церемонії нагородження.

До слова, дровами тир забезпечили на всю зиму. Економити нема потреби.

«Досягнення наших спортсменів доводять, що внутрішня мотивація сильніша зовнішніх бар’єрів, — каже заслужений тренер України Ігор Чередінов. — Дякую Віталію Свириденку та його команді, що нарешті стрілецький спорт в Чернігові відчув підтримку та турботу».

Юні спортсмени теж тішаться покращеними умовами, адже відчували ту разючу відмінність рідної зали, від тирів на всеукраїнських чи міжнародних турнірах.

До слова, деякі приїздять до тиру з довколишніх сіл. Чотирнадцятирічний Павло Новик тричі на тиждень дістається з Халявина. У родині, окрім Павла, виховується ще 5 дітей.

Хлопець дуже здібний, горить стрілецькою справою. Президент обласної федерації взяв на себе витрати за проїзд спортсмена.

«Найкращий подарунок під ялинку для мене, як очільника Чернігівської обласної федерації стрілецького спорту — задоволені та результативні спортсмени, — акцентує Віталій Свириденко. — План на наступний рік — наша федерація має стати кращою!».

Схожі новини

Екскомандира ракетного катеру «Прилуки» судитимуть за державну зраду

Чер 29, 14:28

У пісні-заклинанні Енджі Крейди «Враже» є кадри Чернігова

Чер 29, 13:47

Гомельських «рейкових партизанів» можуть розстріляти

Чер 29, 13:29

І техніку зберегли, і ліс садили: як працювали городнянські лісівники під час окупації та з якими труднощами зіткнулися зараз

Чер 29, 12:25

Козелецькі волонтерки організували відпочинок для дітей у Карпатах

Чер 29, 10:09

Військові збори у Білорусі та "гради" біля кордону: зведення Генштабу на ранок 29 червня

Чер 29, 08:27

Били і вимагали валюту: голова громади на Чернігівщині розповів про полон у росіян

Чер 29, 06:11

ТОП-переглядів