Олена Костевич – срібна призерка Кубка світу з кульової стрільби

Тра 30, 18:28

1080

Церемонія нагородження у Баку

Україна здобула першу медаль на етапі Кубка світу з кульової стрільби, що проходить у столиці Азербайджану Баку. Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли "срібло" у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

На етап Кубка світу з кульової стрільби Україна відправилася у складі 24 стрілків. Серед них - учасники олімпійського складу Токіо-2020: Павло Коростильов, Олег Омельчук, Олег Царьков, Сергій Куліш, Олена Костевич, Ірина Маловічко.

У турнірі змішаної стрільби з пневматичного пістолета змагалися дві українські команди: бронзові призери Олімпіади-2020 Костевич та Омельчук, а також Павло і Юлія Коростильові.

Виграти медаль вдалося лише бронзовим призерам Олімпіади-2020: у фіналі, який тривав у форматі 11 серій, Костевич та Омельчук змогли перестріляти грецьких спортсменів Анну Коракакі та Діонісіосу Коракакіса лише у трьох раундах, тоді як греки виявилися сильнішими у восьми.

Спортсменку з Чернігівщині вже привітав голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус:

Крок за кроком до найбільшої Перемоги! Олена Костевич та Олег Омельчук сьогодні здобули першу медаль на етапі Кубка світу з кульової стрільби. Вітаю зі "сріблом"!

Джерело: Суспільне.Спорт