Огляди новин митної сфери: Україна та Чернігівщина

07 КВІТНЯ 2023, 06:13

2311

Упродовж березня – листопада 2023 року громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ» у співпраці з Регіональним інформаційним вісником «Час Чернігівський» будуть реалізовувати проект «Моніторинг змін експортно-імпортної сфери Чернігівської області».

Основною метою проекту є дослідження особливостей роботи Чернігівської митниці, проблем і потреб суб’єктів ЗЕД, а також специфіку перетину кордону громадянами України з оперативним висвітленням отриманих результатів у медійному просторі.

У рамках проекту ми готуємо огляд новин митниці:

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

Відбила коханця в своєї неповнолітньої доньки і... вбила

16 ТРАВНЯ 2026, 21:09

Хлібокомбінат на Чернігівщині виставили на продаж. Але ціну ще не склали

16 ТРАВНЯ 2026, 19:06

Продає пучок редиски за 40 гривень

16 ТРАВНЯ 2026, 16:23

Сім'я шукає шафи, дивани, меблі. Дім, за три кілометри від Росії, згорів

16 ТРАВНЯ 2026, 14:33

Приїхав з Одеси на Чернігівщину і підпалив ЦНАП: яким був вирок суду

16 ТРАВНЯ 2026, 12:38

Вiдео

Чекають вісточок про рідних і зустрічають захисників: як відбувався черговий обмін полоненими

16 ТРАВНЯ 2026, 11:52

«Більшого ол-інклюзива за такі гроші не знайдете»: санаторій на Чернігівщині відновив роботу

16 ТРАВНЯ 2026, 08:36

ТОП-переглядів