Куди дзвонити, якщо проблеми на митниці та чи всі польські пункти пропуску для вантажівок заблоковані. Огляд новин митниці

16 ЛИСТОПАДА 2023, 15:29

934

Куди дзвонити, якщо проблеми на митниці та чи всі польські пункти пропуску для вантажівок заблоковані. Огляд новин митниці

Пункт пропуску на кордоні із Польщею. Фото ілюстративне

У рамках проекту «Моніторинг змін експортно-імпортної сфери Чернігівської області» ми підготували огляд новин митниці за 1 – 15 листопада 2023 року.

Новини Державної митної служби України

До уваги суб’єктів ЗЕД та декларантів!

У зв’язку з набранням чинності нових пунктів Митного Кодексу України з 07 листопада 2023 р., Держмитслужба, задля оперативного вирішення можливих проблем, розмітила на власному сайті перелік відповідальних осіб і їх контактні номери телефонів від кожної митниці.

Детальніше: https://cutt.ly/kwYVUlF2

Наказом Чернігівської митниці від 20 жовтня 2023 р. № 234 заступника начальника митниці Володимира Литвиненка (тел. (0462) 652-216, 652-213) визначено координатором, відповідальним за вирішення в зоні діяльності митниці проблемних питань під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Детальніше: https://cutt.ly/kwYV3LgG

До уваги перевізників!

Із 6 листопада 2023 р. відбулося поступове блокування руху вантажного транспорту через п.п. «Ягодин», «Краковець» і «Рава-Руська». Усі інші пункти пропуску працюють у звичному режимі.

За повідомленнями Польської сторони – протестувальники будуть пропускати по 1 транспортному засобу в обох напрямках на годину. Пропуск автобусів, гуманітарної допомоги, небезпечних і швидкопсувних товарів буде здійснюватися у звичному режимі. Анонсується, що акція протесту триватиме до 31 грудня 2023 р.

Детальніше: https://cutt.ly/1wYVEjew

Новини Чернігівської митниці

У зв’язку вищезазначеними змінами і з метою уникнення формування черг Чернігівська митниця на власній сторінці у Facebook регулярно публікує актуальну інформацію щодо наявності вільних місць для розміщення транспортних засобів у місцях доставки.

Детальніше: https://www.facebook.com/CRcustomsUA/

До відома перевізників та суб’єктів ЗЕД!

У зоні діяльності підрозділів митного оформлення Чернігівської митниці є можливість подати заяву на зміну водія, зміну транспортного засобу або заяву на врахування митними органами зміни терміну доставки товарів у зв’язку з перенесенням дати перетину митного кордону в програмному комплексі «Є-черга».

* * *

Шановні підприємці і читачі, в рамках проекту створена анонімна «Скринька довіри». Якщо, під час здійснення експортно-імпортних операцій, стосовно вашого підприємства, або при перетині державного кордону, як громадянина України, до вас, на вашу думку, були застосовані протиправні дії з боку посадових осіб державних органів, просимо повідомити про ці факти за посиланням.

Детальніше про проект ви можете дізнатися у спеціальній рубриці «Часу Чернігівського» за посиланням.

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

«Може, хтось і дідову могилку догляне»

27 ТРАВНЯ 2024, 18:40

У Ріпках працюватиме суддею СБУшник з Ірпеня

27 ТРАВНЯ 2024, 17:27

​Роман Насіров виходить із СІЗО: невідомі добродії внесли 55 млн грн застави

27 ТРАВНЯ 2024, 16:21

На Чернігівщині запрацювала соціальна перукарня

27 ТРАВНЯ 2024, 15:21

У прикордонній громаді орудували вандали

27 ТРАВНЯ 2024, 14:09

Вiдео

Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

Міський голова Мени показав, де нині служить на Донеччині

27 ТРАВНЯ 2024, 12:49

ТОП-переглядів