Новації для сумлінних експортерів із Чернігівщини і куди звертатись. Огляд новин митниці

02 ВЕРЕСНЯ 2023, 13:52

545

Новації для сумлінних експортерів із Чернігівщини і куди звертатись. Огляд новин митниці

Фото ілюстративне

У рамках проекту «Моніторинг змін експортно-імпортної сфери Чернігівської області» ми підготували огляд новин митниці за 16 – 31 серпня 2023 року.

Новини Державної митної служби України

Початок застосування NTCS фаза 5 переноситься на 1 листопада 2023 р. Таке рішення Держмитслужби пов’язане з необхідністю завершення тестування системи та інтеграції нового програмного забезпечення з національними митними системами. Крім того, це надасть бізнесу додатковий час для підготовки і опанування нових вимог до заповнення транзитних декларацій.

Детальніше: https://cutt.ly/qwkCyD5n

18 серпня 2023 року на сайті Держмитслужби було опубліковано контактні дані служб підтримки країн-учасниць Конвенції про процедуру спільного транзиту.

У разі звернення українських компаній до служб підтримки інших країн-учасниць Конвенції в копію електронного листа рекомендується додавати електронну адресу української Cлужби підтримки з питань спільного транзиту та NCTS – helpdesk_NCTS@customs.gov.ua. Завантажити контактні дані служб підтримки можна за посиланням.

До уваги імпортерів!

11 серпня 2023 р. Кабінет Міністрів України постановою № 852 поновив здійснення заходів державного ринкового нагляду та державного контролю нехарчової продукції щодо побутових ламп неспрямованого випромінення. У зв’язку з чим, імпортерам необхідно забезпечити дотримання вимог Технічних регламентів № 734 та № 804 при ввезенні на митну територію України відповідної продукції.

Джерело: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/852-2023-п#Text

Новини Чернігівської митниці

Чернігівською митницею вживається комплекс заходів, спрямованих на повноцінне впровадження інституту авторизованого економічного оператора, а також системи спрощень для сумлінних суб’єктів ЗЕД.

У випадку необхідності отримати, допомогу, рекомендації та роз’яснення з питань відповідності підприємства критеріям та/або умовам надання авторизації, а також з питань, що стосуються заповнення підприємствами відповідної заяви, анкети самооцінки, тощо, просимо звертатися за тел. (0462) 652-234.

Детальніше: https://cutt.ly/gwkCY5Do

* * *

Шановні підприємці і читачі, в рамках проекту створена анонімна «Скринька довіри». Якщо, під час здійснення експортно-імпортних операцій, стосовно вашого підприємства, або при перетині державного кордону, як громадянина України, до вас, на вашу думку, були застосовані протиправні дії з боку посадових осіб державних органів, просимо повідомити про ці факти за посиланням.

Детальніше про проект ви можете дізнатися у спеціальній рубриці «Часу Чернігівського» за посиланням.

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

На Чернігівщині поховали загиблого на фронті командира штурмового відділення

27 ЛЮТОГО 2024, 23:01

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

ТОП-переглядів