Митрополит Епіфаній втретє за рік відвідав Чернігів і повідомив про прийняття важливих рішень

Гру 08, 15:18

1411

Втрєтє за рік до Чернігова приїхав митрополит Епіфаній - предстоятель Православної церкви України. Він очолив літургію в день храмового свята великомучениці Катерини та преподобного Меркурія. 

Протягом року до ПЦУ приєдналося вже декількасот православних громад по всій Україні. ПЦУ запрошують усіх православних до єднання у цей складний час в одну церкву. Поки цей процес триває переважно серед парафій. Відповіді від УПЦ немає.

"Але нажаль з їхнього боку, з боку вищого керівництва немає відповіді. Об’єднавчий процес триває з низів, чуємо в тому чи іншому регіоні паріфії приєднуються. Це незворотній процес, який призведе до єднання тих, хто ідентифікує себе українцем, до єдиної церкви", - сказав Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України.

Цього року віруючим ПЦУ дозволено святкувати Різдво з усім християнським світом - 25 грудня. Перехід на григоріанський календар може відбутися раніше, ніж планувалося.

"Ми дали дозвіл визначатися, я говорив минулого року, що потрібен час 5 років, а можливо через війну швидше. Ми дозволили, щоб громади визначилися, як сприймається людьми. І я переконаний переконаний, що буде прияняти ще одне важливе рішення", - вважає  - сказав Митрополит Епіфаній.

Митрополит Епіфаній під час візиту до Чернігова вручив нагороди ПЦУ Командувачу ОК «Північ» Віктору Ніколюку та начальнику Чернігівської ОВА В’ячеславу Чаусу.

"Це відзнака для всієї громади Чернігівщини. Дякую Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію за увагу до області. Цьогоріч Митрополит вже втретє відвідує Сіверщину", - прокоментував В'ячеслав Чаус.

"Час Чернігівський" писав про попередній візит Митрополита Епіфанія у Чернігів: Процес не швидкий: як релігійні громади на Чернігівщині переходять до ПЦУ.

Схожі новини

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

У Чорнобилі у фокусі знову рисі. Але тепер рідкісні дитинчата

Гру 04, 15:19

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: переселенець з Криму, який боронить Україну

Гру 04, 14:11

Били по людях із артилерії: у якому стані поранені через російський обстріл Олександрівки

Гру 04, 12:50

Фото

Генерал Віктор Ніколюк показав «головну ялинку країни»

Гру 04, 11:55

ТОП-переглядів