Анестезіолога в громаду знайшли по оголошенню і виділили квартиру

25 ЛЮТОГО 2024, 11:58

2323

Анестезіолога в громаду знайшли по оголошенню і виділили квартиру

Анестезіолога в громаду знайшли по оголошенню і виділили квартиру

У лютому депутати Варвинської селищної ради проголосували за виділення трикімнатної квартири площею... для лікаря-анестезіолога Олега Остапенка. Не назавжди, а в тимчасове користування. Олег Олександрович буде жити разом з дружиною Оленою Сизоненко та сином Даніїлом.

Квартиру купували за бюджетні гроші для лікарів. Остапенко буде працювати у варвинській лікарні. Дружина Олена у декретній відпустці, вона лікар-невропатолог.

— Свого лікаря-анестезіолога знайшли на сайті оголошень, — каже Ірина КОСЕНКО-ТКАЧ, в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Варвинська лікарня». — Родина жила в Запоріжжі. Переїхали у Добровеличківку, на Кіровоградщину. Деякий час там працював. Погодився на нашу пропозицію. Молоді фахівці, по 35 років. На Кіровоградщині жили в будинку, де опалювати дровами. Ми запропонували квартиру. Умови кращі. Спершу він приїхав сам. Запропонував відкрити відділення інтенсивної терапії, як це повинно бути, по вимогах до пакету. У нас просто були палати в терапевтичному відділенні. Зробили косметичний ремонт. Тепер можемо надавати послуги хворим з тяжкою патологією на місці, не везти до Прилук.

З 16 лютого новий лікар повинен приступити до роботи в нашій лікарні. Дружина після декретної відпустки також зможе тут працювати.

Зараз ми в активному пошуку хірургів. На минулому тижні розмовляли з родиною лікарів із Харкова. Жили в Донецьку, виїхали до Харкова. Зараз планують переїзд. Хірург з дружиною невропатологом.

— Житла вистачить на всіх?

— У нас є дві квартири для лікарів. Одна вже заселена, друга вільна. І в наступному році громада планує виділити гроші для придбання житла.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про таке: Житло — медикам. У Корюківці придбали квартиру сімейній лікарці з села

Схожі новини

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

ТОП-переглядів