Житло — медикам. У Корюківці придбали квартиру сімейній лікарці з села

19 СІЧНЯ 2024, 13:41

1802

Житло — медикам. У Корюківці придбали квартиру сімейній лікарці з села

Наталія Пухова

Наприкінці минулого року ключі від власної квартири в Корюківці отримала сімейна лікарка Наумівської лікарської амбулаторії 28-річна Наталія Пухова.

Чотири роки тому, коли вводили в експлуатацію новозбудовану Наумівську лікарську амбулаторію, гостро стояло питання щодо забезпечення медзакладу лікарем. Бо приїжджа лікарка, яка відпрацювала на Корюківщині три роки, повернулася на Вінниччину, звідки родом. А новенька амбулаторія в селі тривалий час простоювала без фахівця.

Тоді корюківський міський голова Ратан Ахмедов пообіцяв, що сімейного лікаря, який підпише щонайменше 10-річний контракт, гарантовано забезпечать житлом у Корюківці.

Торік у січні на посаду сімейної лікарки влаштувалася місцева молода фахівчиня, наумівчанка Наталія Пухова. А наприкінці 2023 року бюджетним коштом громади її забезпечили житлом.

За інформацією генеральної директорки Центру сімейної медицини Світлани Лещенко, двокімнатна квартира в Корюківці коштувала 837 тис грн.

— Мені дали можливість обирати квартиру самій, але зробити це було складно, бо варіантів для продажу в Корюківці не так багато, — розповіла телефоном Наталія Пухова. — Вибір зупинила на двокімнатній квартирі по міській вулиці Бульварній. Перед Новим роком уже отримала ордер на житло.

Сімейна лікарка Наталія Пухова

Сімейна лікарка Наталія Пухова

Наталія Михайлівна розповіла, що наразі вони з чоловіком і 4-річним сином проживають у Наумівці. Про переїзд поки не думали, оскільки надана квартира в місті потребує деякого ремонту.

Як минув її перший рік роботи сімейною лікаркою? Наталія Пухова каже: як мить. За цей час з нею уклали декларації 1270 осіб. Це, зокрема, мешканці Наумівки, Перелюба, Переділу, Турівки, Шишківки, Охрамієвичів. Серед наумівських пацієнтів — чимало дітей.

Вівторками Наталія Михайлівна приймає пацієнтів у Перелюбі, куди приїздять і мешканці Шишківки. В Охрамієвичах, де пацієнтів менше, сімейна лікарка буває двічі на місяць. Обслуговує виклики додому, яких значно збільшується з настанням холодів.

Авторка: Наталія Рубей, "Сусіди.City"

"Час Чернігівський" писав про таке:

 

Схожі новини

Обстріляли три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 25 травня

25 ТРАВНЯ 2024, 08:23

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

ТОП-переглядів