Жінки, хто хоче в трактористки? Є гарна пропозиція

16 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:29

6151

Жінки, хто хоче в трактористки? Є гарна пропозиція

Жінки, хто хоче в трактористки? Є гарна пропозиція

Полтавський міжрегіональний рекрутинговий центр «Відділ кадрів» шукає на Чернігівщині жінок-трактористок. Оплачують навчання, офіційно влаштовують на роботу.

— Професію тракториста можуть освоїти й жінки. Особливо ті, які вміють водити автомобіль, є права категорії «В», — пояснює Ірина ЖУК, засновниця міжрегіонального рекрутингового центру «Відділ кадрів». Компанія працює близько 20 років у сфері підбору персоналу для компаній агропромислового сектору України та підприємств-переробників продукції рослинництва та тваринництва. — Жінка повинна розуміти, що таке водити автомобіль, як здавати на права. Перевагу надаємо жінкам від 29 до, приблизно, 42 років. З будь-якого куточка області. Навчання оплачує наша компанія. Проходитиме в сервісних центрах. Вони є в Чернігові, Чемері, Козельці. Можна поїхати в Черкаси. Жінка отримає посвідчення категорії на трактор «А1»,  на трактори з потужністю двигуна до 73,5 кВт. «А2» — трактори з потужністю двигуна понад 73,5 кВт. Управління комбайном і технікою іноземного виробництва.

В ці послуги входить і проживання під час навчання. Надаємо кімнату в сучасному гуртожитку. Паралельно займаємося працевлаштуванням. Це головна умова. Ми платимо за навчання, а жінка повинна деякий час пропрацювати в агрохолдингах, з якими ми співпрацюємо. Приїхати і безкоштовно отримати права, а потім працювати на своєму фермерському підприємстві не можна. Укладається контракт, в якому прописуємо умови. Агрокомпанія офіційно оформлює жінку-трактористку до себе в штат. Вчать інструктори МРЕО. Набирають групи.

— Трактористка з Чернігівщини зможе працювати в області чи треба переїздити в іншу область?

— Землі холдингу обробляють в чотирьох областях України: Черкаській, Полтавській, Київській і Чернігівській.

— На якій техніці буде працювати жінка-трактористка?

— В жодному агрохолдингу вже немає старих тракторів, з кермом і коробкою передач. В основному, це «Джон Діри», інші нові машини закордонного виробництва. Автоматизовані, укомплектовані кондиціонерами, електронними приборами. Немає навіть керма. Треба їхати в кабіні, натискати на кнопочки. У випадку поломки ремонтувати не буде. Для цього є спеціалісти, механіки сервісу, які виїздять на виклик. Ремонтують або в полі, або буксирують до майстерні. Бо більшість жінок лякає саме ремонт техніки.

— Заробітна плата трактористок така сама, як і у трактористів?

— Однакова. Оплата буде йти за виконану роботу.

— Кажуть, в сезон трактористи можуть отримувати до 60 тисяч гривень.

— Середня по країні. Оплата рахується не по сезону. Плюс  премії. В зимовий період механізатори і трактористи теж заробітну плату отримують.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про роботу та вакансії: 

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів