Внаслідок ракетної атаки родина залишилась без дому і собаки. Ще раніше росіяни розстріляли 15-річного небожа господарки

16 СІЧНЯ 2024, 15:15

3918

Внаслідок ракетної атаки родина залишилась без дому і собаки. Ще раніше росіяни розстріляли 15-річного небожа господарки

Наслідки "прильоту" у Чернігові

Кажуть, що снаряд двічі в одну воронку не потрапляє, однак, у чернігівську родину Шелупець удруге прийшло велике горе. Вони удруге втратили будинок. Сталося це внаслідок ракетної атаки на Чернігів 13 січня, коли місто знову опинилося під обстрілами. 

Тоді рф обстрілювала Україну «кинджалами». Знову. Дісталося і Чернігову, де внаслідок атаки постраждав мікрорайон Бобровиця, і були пошкоджені 23 будинки. Позаторік під час повномасштабного вторгнення росіян саме цей район опинився під шквальним вогнем. 

Сьогодні жителі змушені удруге відбудовувати власне житло. У числі потерпілих і родина Шелупець-Гоянюк, яким сильно ушкодили дім та вбили їхнього собака.  

Ще раніше господарка Людмила Шелупець, у заміжжі Гоянюк, втратила свого молодшого небожа - 15-річного Максима, повідомила чернігівка Ольга Шеремет. 

«Чернігів, район Бобровиця. Прошу допомоги для сім'ї моєї учениці Людмила Гоянюк, в школі Шелупець. Її будинок зруйновано другий раз, вбито собачку сина, який волонтер. Брат Люди, Юра Шелупець - мій учень, його 15-річного сина Максима Шелупця вбили орки, розстріляли машину. Юра після вбивства сина пішов воювати. Зараз на захисті нашої країни. 

Будь ласка,якщо хтось може і хоче допомогти фінансово, номер карти 5167803236744541 Гоянюк Павлик Володимирович», написала жінка. 

15-річний школяр Максим Шелупець загинув 9 березня 2022 на околицях Количівки. Хлопець разом із родиною хотів виїхати на Західну Україну, де мав зустрітись із мамою, яка поверталася з-за кордону. Коли родина повернула на дорогу до сусіднього села, побачили танк. Почалася стрілянина. Максим отримав смертельне поранення. Загинула також мама дівчини його старшого брата Олександра.

Максим Шелупець

Максим Шелупець

«За кермом був мій син Саша. Він почав кричати, щоб всі вискакували з машини. Саша, Діана і її мама вискочили. Максим залишився на сидінні. Саша за ним кинувся, хотів за капюшон витягти, але виявилося, що дитина вже не дихає. Було кульове поранення в груди, наскільки вони це могли зрозуміти», – розповідає Марина Клокова, мама Максима.

Мама Діани отримала кульове поранення в живіт, коли намагалась відповзти від автомобіля. Саші та Діані вдалося сховалися в лісосмузі.

У Максима, крім матері та старшого брата, залишився батько, інформує ініціатива «Меморіал: вбиті росією».

Історію родини Діани можна почитати тут. Символічно, що і пса породи мопс родини Ємельянових теж фактично вбила війна - Міша вмер від туги за загиблою хазяйкою. 

"Час Чернігівський" писав про таке:

 

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів