Тіло Ірини Ємельянової, яку розстріляли росіяни 9 березня біля Количівки, знайшли лише 4 місяці потому

Сер 16, 08:33

2156

Тіло Ірини Ємельянової, яку розстріляли росіяни 9 березня біля Количівки, знайшли лише 4 місяці потому

Ірина Ємельянова

Ініціатива «Меморіал: Вбиті росією» продовжує публікувати історії цивільних чернігівців, які загинули від дій російської армії.

Вже минуло майже півроку з того скорботного дня, проте горе досі не відпускає родину. Діана Ємельянова, як і раніше, відмічає у календарі та у соцмережах мамин день народження. І питає в неї - як вона «там»…

«Привіт, мамуль..

Сьогодні в тебе був би день народження.

Я дуже сумую, світ без тебе впав.

Сподіваюся, у тебе все добре…

Люблю тебе назавжди🖤».

Жінка загинула 9 березня при спробі евакуюватись із міста. Її тіло знайшли тільки 4 місяці потому - 16 липня неподалік села Количівка під Черніговом.

Ірина Ємельянова покидала Чернігів разом з донькою Діаною, її 24-річним чоловіком Олександром та його 15-річним братом Максимом.

Коли їхнє авто повернуло на дорогу до сусіднього від Количівки села, побачили російський танк. Почалася стрілянина.

«Проїхавши ще метрів п'ятдесят, наша машина зупинилася. Її перетворили на решето. Чоловік закричав: «Всі з машини, швидко!» Тоді я побачила, що в мене прострілені ноги. Все було в крові, були відірвані пальці… При цьому болю я не відчувала, ноги ніби заніміли. Разом із мамою, яка теж була поранена, ми виповзли з машини. Чоловік почав витягувати Максима. Але він був уже мертвий. У нього з рота йшла кров, а в спині була трисантиметрова дірка… Він застряг між сидіннями, але чоловік його витяг», - згадує Діана Ємельянова.

А потім один із цих танків поїхав убік родини. Чернігівці відповзли на узбіччя і спробували сховатися. Лягли на землю. Врятувало те, що там були хоч голі, але дуже густі кущі. Напевно, за ними не було видно. Люди пролежали якийсь час, поки все не затихло.

Чоловік швидко перев'язав Діані ногу, після чого хотів зробити перев'язку її матері. Але коли жінка підняла куртку, у неї весь бік був повністю залитий кров‘ю….

«Мама помирала, і розуміла це. Вона вже не могла нікуди повзти. Відповідала коротко. Я встигла сказати їй, що її дуже люблю. Вона сказала: «Я тебе теж». То були її останні слова»… - сказала Діана в інтерв’ю «Фактам».

«Моя хороша мама… Ти так плакала за людьми, які гинуть. А тепер усі плачуть за тобою. Я плачу за тобою… Я тебе не забуду ніколи. Ти назавжди залишишся моєю улюбленою мамою, моїм ангелом, моєю душею. Я тебе люблю… Назавжди», – написала Діана у фейсбуці.

Діана та її чоловік Олександр виїхали до Луцька. У неї в планах - реабілітація після травми - адже їй самій потрібна допомога, вона втратила 4 пальці. Тож у Луцьку займалися лікарняними справами: операцією з пересадки шкіри. Після чого приблизно через півроку - будуть думати про протезування.

Історія Ємельянових досі шокує чернігівців. Допис про Ірину Ємельянову на сторінці «Меморіалу» сколихнув мережу - там кілька десятків коментарів, з сотню репостів. Чимало коментарів від тих, хто особисто знав і пам’ятав Ірину.

Діана з мамою

Читати також: Березнева трагедія у Носівській громаді: росіяни розчавили авто із цілою сім’єю

Схожі новини

Вiдео

Родинам чернігівців, що втратили житло, держава придбала 21 квартиру

Вер 30, 18:14

Вiдео

Воєнний час із Михайлом Жироховим: Чи готується новий наступ на Чернігівщину, ЗСУ оточують Лиман, де російські резерви?

Вер 30, 12:43

"Нагрів" бюджет на 2,5 мільйони: поліція викрила чиновника Чернігівської міської ради

Вер 30, 10:49

У Сновську за грантові 1,9 млн грн обладнали медкабінети та маніпуляційні

Вер 30, 10:10

Спецтема

Дуже дорогі та незручні: чому чернігівці жаліються на зупинки транспорту і хто на них заробляє

Вер 30, 10:08

Російська армія обстріляла дві громади на прикордонні Чернігівської області: ситуація станом на ранок 30 вересня

Вер 30, 08:28

Майже половина чернігівських айтішників, які виїхали через війну, планують повернутися до міста

Вер 30, 06:21

ТОП-переглядів