Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

1236

Зробити Чернігів безпечним для людей та з надійною обороною. У місті створюють стратегію розвитку безпекового середовища. Про це говорили на установчій нараді за участі начальника міської військової адміністрації Дмитра Брижинського, військових, правоохоронців та чиновників міської ради.  

"Наше місто, прикордонне місто-фортеця фактично дуже уразливе з військової сторони, вразливе економічно і соціально. Ми повинні висловювати ідеї, щоб місто під час війни і після мало тенденцію до розвитку, а не занепаду", - каже Дмитро Брижинський, начальник чернігівської міської військової адміністрації.

Представники силових структур та військові запропонували своє бачення покращення безпеки у Чернігові. Зокрема, у боротьбі зі злочинністю необхідно збільшити кількість відеокамер, вважають правоохоронці.  

"Камери безпечного міста допомагають у розкритті правопорушень чи є зникнення з місця дтп доказова база тих чи інших порушень", доповів Михайло Курган, заступник начальника Патрульної поліції в Чернігівській області.

Окрема тема – безпека в навчальних і дошкільних закладах та облаштування там укриттів. У Чернігові з цим є проблеми, в яких напередодні пересвідчився під час ознайомлення начальник міської військової адміністрації. Незабаром після ремонту укриття відновить роботу ще одна чернігівська школа. Чи будуватимуть укриття у садках, в яких їх нема досі питання не вирішене. Діти з цих садочків влаштовані в інші дошкільні заклади.      

"Є заклади дошкільної освіти, в яких станом на сьогодні (як у 38-му) нема підвального приміщення. Керівник звертався до всіх субєктів - в найближчому пішому доступі нема захисної споруди, яку можна б було використовувати. Всі діти в дошкільному закладі 38 були влаштовані в інші заклади. Це стосується й інших садоків 4, 7, 50, 56, 66, 72, 27", - розповів Василь Білогура, начальник міського управління освіти.

У Чернігові цього року створять сучасну автономну систему оповіщення. Допоможуть з цим іноземні партнери. Подробиць поки не розголошували. Цілком можливо, що у місті можуть укріпити бетонними конструкціями скляні зупинки, на прикладі інших міст. Принаймні така пропозиція була озвучена на нараді, наприкінці якої деякі учасники хвилювалися.

"Вам погано, можете вийти. Все добре?", - запитав Брижинського одного з топ посадовців мерії, якому можливо стало зле через почуте на нараді.

Посилення безпеки і оборони вимагає не тільки стратегії, а й фінансів. Торік на це пішло майже 100 мільйонів гривень, то на 2023 рік виділені мізерні суми.

"Час Чернігівський" писав про сумнівні дії представників команди колишнього мера Чернігова:

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів