«Хочешь подзаработать?» - подробиці скандалу депутата від «Рідного дому», який засвітився у махінаціях із системою «Шлях»

Лют 07, 20:13

1867

На електронну адресу «Час Чернігівського» надійшло повідомлення із фрагментами переписки щодо незаконного вивезення чоловіків призовного віку закордон. Із високою долею вірогідністю людина, яка надіслала фото, стверджує – це переписка депутати від партії «Рідний дім» Чернігівської міської ради Серія Кирієнка зі спільниками.

Ми вже повідомляли, що СБУ накрило канал незаконного виїзду за кордон громадян призовного віку. За даними правоохоронців, громадська організація «Біговий Чернігів» за гроші вносила чоловіків до системи «Шлях», щоб ті могли виїхати закордон. Очолює організацію вже згаданий Сергій Кирієнко, депутат від партії «Рідний дім» Чернігівської міської ради.

«Тариф» за внесення до системи «Шлях» складав від 3 до 5 тисяч доларів. Після отримання грошей ділки вносили дані до системи «Шлях» через Міністерство інфраструктури України.

Як стверджує наше джерело, фрагменти переписки справжні, датуються 2022 роком.

 

«Чел выехать хочет, нужно через границу перевезти. Хочешь подзаработать денег и сколько сказать?» - пише людина з фото Сергія Кирієнка.

На фото видно список людей, а також настійливі вимоги передати гроші якнайшвидше.

ВІд редакції. Якщо Сергій Кирієнко чи партія «Рідний дім» прокоментують дану ситуацію, редакція готова розмістити цю інформацію окремо, або як додаток до цієї.

До речі, сам Сергій Кирієнко давно закордоном, в Ірландії, як він пише у Фейсбуці. В коментарі Суспільному Чернігів повідомив, що виїхав законно, бо супроводжував людину з інвалідністю.

Читати також: Депутат Чернігівської міської ради може бути причетним до хабарів за виїзд громадян за кордон через систему «ШЛЯХ»

Схожі новини

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: волонтерка Ірина Тимофєєва про Майдан, допомогу воїнам і військовий шпиталь

Бер 24, 18:55

Фото

У Чернігів приїхав командувач повітряного командування «Центр»: передали нагороду родині загиблого пілота

Бер 24, 18:26

Чернігівець вкрав криптовалюти на понад 100 тисяч гривень - загрожує до 8 років в'язниці

Бер 24, 14:45

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

ТОП-переглядів