Україна створює власну армію дронів: планують інвестувати у виробництво

Лип 24, 09:44

918

Перша віце-прем’єрка та міністерка економіки Юлія Свириденко повідомила, що наша держава поступово переходить від теорії до практики стосовно створення першої цифрової армії - з дронів.

У четвер 21 липня вона разом з віце-прем'єр-міністром міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим зустрічались з представниками ІТ-сфери, венчурних фондів і продуктових компаній. Обговорювали підтримку проекту “Армія дронів” для потреб ЗСУ, який запустили 1 липня, повідомила чиновниця з власної сторінки у соцмережах.

«Безпілотники — це ще один вид зброї, який допомагає нашим військовим наближати перемогу над окупантами. І чим більше її буде, тим більше життів ми збережемо та тим ефективніші будемо на полі бою. Обговорили з представниками виробників та інвесторами потреби Збройних Сил  у дронах і наші можливості щодо збільшення їх кількості на фронті, а також підтримку з боку ІТ-спільноти в частині програмного забезпечення БПЛА», - переконана Свириденко.

“Армія дронів” — це комплексна програма, мета якої —системне забезпечення армії безпілотниками, а також навчання операторів дронів, сервісне та ремонтне обслуговування апаратів. Це вимагає побудови цілої інфраструктури щодо цих напрямків серед українських виробників, а також іноземних інвестицій.

Від запуску проєкту Україна отримала потужну підтримку всього світу, люди з понад 70-ти країн вже задонатили гроші, а дехто навіть віддав свій власний дрон на потреби ЗСУ.

Нині на закупівлю дронів через UNITED24 вже зібрано понад півмільярда гривень і зараз ведуться перемовини з українськими та іноземними виробниками про їх придбання.

Читати такожПоблизу Чернігова знайшли російський безпілотник

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові помолилися за загиблих в Україні дітей

Чер 02, 21:25

Фото

Як Чернігів став прикладом для розробки фінської інструкції з будівництва та організації урбан-простору

Чер 02, 18:26

Вiдео

Чим страшні "модні" наркотики: як у Чернігові допомагають позбутись залежності

Чер 02, 16:44

Не ковбасами єдиними: у Куликівці виготовлятимуть суші

Чер 02, 14:16

У Прилуках живодер катував кота

Чер 02, 14:08

Вiдео

Франція підтримає включення культурних об’єктів Чернігівщини до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Чер 02, 11:05

У Чернігові затримали п’яного водія – спричинив одразу дві ДТП

Чер 02, 10:26

ТОП-переглядів