У Срібнянському суді працюватиме колишня співробітниця Верховного Суду

21 ЧЕРВНЯ 2024, 15:19

2247

У Срібнянському суді працюватиме колишня співробітниця Верховного Суду

У Срібнянському суді працюватиме колишня співробітниця Верховного Суду

20 червня 2024 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про внесення подань Президентові України про призначення 20 суддів на посади до місцевих судів. 

Зокрема, Нагорної Наталії Григорівни – на посаду судді Срібнянського районного суду Чернігівської області.

Що відомо про кандидатку? 

У 2001 році Наталія Нагорна закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

У 2008 році Нагорна Н.Г. закінчила Одеську національну юридичну академію, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр права.

Стаж професійної діяльності у сфері права становить понад 5 років.

Зареєстрована у Бориспільській територіальній громаді Київської області. 

Має земельні ділянки у власності - у Броварській ОТГ - 1000 кв м, у Бориспільській - 604 кв м у спільній власності у користуванні з родичами - Оленою Сухобрус, Нікушиною Тетяною, Нікітчук Вікторією. 

Найближчого кола родичів у декларації не зазначено. 

Також володіє кандидатка і землею у Чернігівській області- в Олишівській громаді - 2 ділянки площею 33,8 тис кв м та 14,5 тис кв м. 

Має у власності майбутня суддя і авто - Chevrolet Cruz 2012 року випуску.

Задекларувала пані Наталія і доходи - зарплату у Верховному Суді - 41,5 тис грн (на сайті База помічників суддів вказано, що Наталія Нагорна працювала помічником судді Сергія Бурлакова у Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду України) та зарплату у Вищій раді правосуддя - 641,7 тис грн. 

Від Софії Нагорної вона успадкувала - 87,4 тис грн. 

На банківських рахунках зберігає $5000. Також кандидатка оформила кредит у Райффайзен банку - на 355 тис грн. 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Думала, пішов знову пити до сусіда: а він був з ножем у серці

08 ЧЕРВНЯ 2025, 21:21

Нова марка "Сіль землі": російську корону припечатали українським берцем

08 ЧЕРВНЯ 2025, 18:15

Вiдео

Чернігівський рятувальник розповів про незвичне захоплення

08 ЧЕРВНЯ 2025, 16:52

Колишнього міліціонера колись мало не розстріляли. Тепер знову в тюрму

08 ЧЕРВНЯ 2025, 13:48

Через ревнощі військовий застрелив військового

08 ЧЕРВНЯ 2025, 11:34

Георгій Кисса — єдиний гагауз у Стольному. З Одещини переїхав 47 років тому

08 ЧЕРВНЯ 2025, 10:49

На Чернігівщині ворог пошкодив будинок родини посадовиці

08 ЧЕРВНЯ 2025, 09:18

ТОП-переглядів