Після 19 год. увечері 27 червня російська армія запустила по Чернігівщині до двох десятків безпілотників. За повідомленням моніторингових телеграм каналів вони прямують на Чернігів.
Близько 20 год. на Черніговом чути вибухи, також чути роботу ППО.
"Займіть безпечні місця. Близько 10 шахедів летить на місто. Зараз працює ППО", - повідомив начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.
Оновлено
"У результаті падіння БПЛА постраждало 2 людини. Вони отримали осколкові поранення", - повідомили в Чернігівській МВА.
"Час Чернігівський" писав про таке: "Нова пошта", склади, авто: росіяни обстрілювали місто на Чернігівщині







