Потягом доби російська армія постійно обстрілювала місто Семенівку. Відомо про принаймні чотири удари безпілотниками по цивільній інфраструктурі. Є поранений.
Вдень, 26 червня, по місту зафіксовано удари FPV-дронами
"Об 10:35 год. відбувся перший вибух — безпосередньо по цивільній інфраструктурі Семенівки. Уже за годину, об 11:33, місто знову здригнулося від чергового вибуху. Окупанти завдали другого удару, ймовірно, за допомогою FPV-дрона", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.
В обох випадках інформація про втрати чи постраждалих серед місцевого населення не надходила.
Близько 18:40 год. росіяни ударили FPV-дроном поблизу відділення «Нова пошта».
"Внаслідок цього зухвалого терористичного акту отримав осколкові поранення 57-річний місцевий мешканець. Також вибухом понівечено цивільний автомобіль. Наразі пораненого чоловіка оперативно доставлено до медичного закладу", - поінформували в РВА.
Ще один удар дроном "молнія" - вранці 27 червня,
"Російський безпілотник поцілив по території одного з місцевих підприємств. Унаслідок удару пошкоджень зазнали складська та господарські споруди. На щастя, постраждалих немає"
"Час Чернігівський" писав про таке:







