У новому РАЦСі: у Ніжині народилася ще одна родина захисників

Сер 14, 21:54

606

Військова форма замість весільної сукні. Не бажаючи відкладати життя на потім у Ніжині народилася ще одна родина захисників.

Урочиста церемонія укладання шлюбу співпала з урочистим відкриттям Ніжинського РАЦСу та відвідбулася в щойно відреставрованій розкішній урочистій залі.

Одним з перших молодят вітає очільник Ніжина Олександр Кодола. Саме йому належить ідея оновлення РАЦСу.

«Сьогодні у нас дуже приємна та урочиста мить. І для наречених. І для всього міста. Оскільки ми сьогодні ми відкриваємо нове приміщення, новий відділ РАЦС. Це історична будівля на історичній вулиці нашого міста якнайкраще підходить для святкових подій», - каже ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Для нас 9-те число традиційне, бо ми 9-го познайомились. Це наша дата. Ми раді, що ми перші відкриваємо цю урочисту залу», - каже наречена Оксана.

В оновленій  просторій і урочистій залі для одружень, розчулені гості сердечно вітають молодят, та перебувають під враженням від позитивних змін.

«Сьогодні три свята у нашому місці. Вітаю родину військовослужбовців», - каже Микола Кушнір командир Ніжинської вч

Понад 20 років Ніжинський РАЦС розміщувався у не примітній будівлі поруч із центральним ринком, що псувало естетику та настрій молодятам та гостям. І ось нарешті давня мрія ніжинців про гідне місце для проведення шлюбних церемоній нарешті втілилась в життя. Символічно, РАЦС переїхав до історичної будівлі на оновлену вулицю Гоголя, оточену храмами, парками, пішохідним фонтаном та красивими локаціями для фото сетів.   

«Власне ця ініціатива була нашої команди, ще з початку нашої роботи. Ми запрошуємо всіх ніжинців та гостей міста до оновленої будівлі», - розповів Олександр Кодола.

«Мені завжди приємно відкривати щось нове і дарувати людям радість. Фактично Ніжин фактично не мав палацу одружень. Проект минулого року став реальністю. Ця ошатна зала відповідає сьогодні, вимогам молодят. Це буде показників що сюди будуть приїжджати не тільки із Нідина», - каже Ірина Свистун, начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Війна не спиняє життя. Від початку року Ніжинці зареєстрували рекордну кількість одружень. 400 пар створили нові родини, а це на 25% більше аніж за аналогічний період минулого року.

Тепер після відкриття нового приміщення РАЦСу у Ніжині очікують на збільшення показника одружень. Створючи нове, та удосконалюючи існуюче ніжинці наближають перемогу кожен на своєму фронті.

Читати також: У Талалаївській громаді одружився захисник - староста села

Схожі новини

Вiдео

Родинам чернігівців, що втратили житло, держава придбала 21 квартиру

Вер 30, 18:14

Вiдео

Воєнний час із Михайлом Жироховим: Чи готується новий наступ на Чернігівщину, ЗСУ оточують Лиман, де російські резерви?

Вер 30, 12:43

"Нагрів" бюджет на 2,5 мільйони: поліція викрила чиновника Чернігівської міської ради

Вер 30, 10:49

У Сновську за грантові 1,9 млн грн обладнали медкабінети та маніпуляційні

Вер 30, 10:10

Спецтема

Дуже дорогі та незручні: чому чернігівці жаліються на зупинки транспорту і хто на них заробляє

Вер 30, 10:08

Російська армія обстріляла дві громади на прикордонні Чернігівської області: ситуація станом на ранок 30 вересня

Вер 30, 08:28

Майже половина чернігівських айтішників, які виїхали через війну, планують повернутися до міста

Вер 30, 06:21

ТОП-переглядів