У Талалаївській громаді одружився захисник - староста села

Лип 15, 12:40

895

Тепер от у 29-річного старости села Українське Віталія Мигловця ще й тил надійний - завидний холостяк одружився у першій декаді липня, інформує сторінка у соцмережах Талалаївський селищної ради. На весільні урочистості у буквальному сенсі було усього кілька днів - відпустки в українських воїнів, враховуючи обставини, нині вельми короткотермінові.

Сам пан Віталій ще зі шкільних років мріяв про кар’єру авіатора. Вступив до Харківського університету Повітряних сил імені Кожедуба. Спочатку отримав диплом бакалавра, у 2015-му — спеціаліста за однією з військових спеціальностей.

П’ять років старший лейтенант Віталій Мигловець проходив службу за контрактом у ЗСУ.

Два роки тому чоловік повернувся у рідне село.

Його кандидатуру запропонували односельці на посаду сільського старости. Тож, з початку грудня він і 2020 працює на цій посаді.

«Активний, ініціативний, контактний молодий чоловік взявся облаштовувати благоустрій села. Це не просто, адже протяжність вулиць понад 10 кілометрів, багато нежилих садиб, забутих могил на цвинтарях… Тепер усвідомлюємо, що вся ця рутинна, як нам здавалося до війни, робота була зовсім нетяжкою. Найтяжче було, коли Українським їхала ворожа техніка і ніхто не знав, що може трапитися в будь-який момент. У ці страшні дні староста був зі своїми людьми. А через пару тижнів пішов захищати Батьківщину», - інформують у Талалаївській селищній раді.

У липні Віталій Мигловець отримав короткочасну відпустку. Приїхав додому і не просто відпочити. 9 липня він одружився на своїй коханій дівчині Анастасії.

— Однозначно, що ми переможемо! Життя продовжується кожну мить і найбільша цінність, найбільше щастя — коли твої рідні живі і здорові. Не час відкладати життя на потім, — говорить Віталій, — саме тепер, у війну, почуття, які народилися до війни, мають особливу силу. Після нашої перемоги я обов’язково повернуся в село, - обіцяє молодожен.

Читати також: Ходив у тил ворога, виносив поранених, корегував артилерію: історія чернігівського розвідника

Схожі новини

Чаус про обстріли кордону, електрику та генератори

Лис 28, 13:49

Вбивство полісмена у Бахмачі: напад чи п’яні розборки? Версії сторін

Лис 28, 12:25

Назарій Остапчук продав машину, аби поїхати до Туреччини на змагання. І став чемпіоном світу з параармреслінгу

Лис 28, 09:16

Били із мінометів та скидали боєприпаси із безпілотників: російські обстріли прикордоння Чернігівщини за вихідні

Лис 28, 08:04

На окуповані території України рф збирається перекинути свій білоруський контингент

Лис 28, 06:29

Інтерв’ю

Що робить сапер на фронті, чи є миші у бліндажах та як грітися взимку: як воює журналіст із місцевої газети

Лис 27, 20:26

Вiдео

Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю

Лис 27, 18:27

ТОП-переглядів