У міській раді блокують і не виконують розпорядження Брижинського щодо укриттів та збільшення фінансування безпеки та оборони

27 КВІТНЯ 2023, 20:42

1644

Начальник міськовї військової адміністрації Дмитро Брижинський неодноразово перевіряв укриття і бомбосховища у Чернігові і давав доручення відповідним службам міськради виправити недоліки. Однак чиновники і комунальники блокують і не виконують розпорядження.

Діалогу і порозуміння з міськрадою немає, констатує очільник адміністрації.  Дмитро Брижинський каже, що хоче збільшити бюджет на оборону і безпеку, давав пропозиції, але ніхто з чиновників мерії до нього не прислухався. Монобільшість у раді діє на свій розсуд і приймає свої рішення. А тому начальник адміністрації, пояснює, що вимушений звернутися до суду щодо законності прийняття таких рішень, зокрема про зміни до бюджету.

Прогнозовано у мерії вгледіли в цьому політику, заговорили про ймовірне призупинення соцвиплат і у звичній манері почали давати вказівки Брижинському.

"Завдання військової адміністрації – безпека, а ви займаєтеся политичною дільністю. Треба усвідомити, що у нас не політична, а військова адміністрація", - каже Олександр Ломако, в.о. міського голови.

Закиди виконувача обов’язки міського голови щодо можливого призупинення соцвиплат через судовий позов, Дмитро Брижинський назвав нічим іншим, як маніпуляцією.    

"Пан Ломака в черговий раз цинічно маніпулює свідомістю мешканців міста. Звинуватив МВА, що ми маємо намір призупинити соцвиплати. Це не відповідає дійсності. Мій позов стосується тільки розмежування повноважень між МВА і міськрадою. Кожна посадова особа має діяти в межах закону і спори вирішуються в судовому порядку", - каже Дмитро Брижинський, начальник чернігівської міської військової адміністрації, - "На мою думку - це цинічно маніпулювати на соціальній темі, виплатах мешканцям і військовим в той час, коли наші мешканці постраждали і потребують допомоги".

Чи зможе суд вирішити проблемні стосунки, які склалися між міськрадою та військовою адміністрацією покаже час.

"Час Чернігівський" писав, як поводяться із коштами платників податків у Чернігові:

Схожі новини

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

“Патріоти” та F-16 для України: що фіксує безпекова угода зі США

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У Чернігові працює Координаційний центр з розшуку осіб зниклих безвісти за особливих обставин

14 ЧЕРВНЯ 2024, 15:15

Прослужив 8 місяців: на Харківщині загинув 35-річний стрілець із Носівської громади

14 ЧЕРВНЯ 2024, 14:07

ТОП-переглядів