У міській раді блокують і не виконують розпорядження Брижинського щодо укриттів та збільшення фінансування безпеки та оборони

Кві 27, 20:42

1428

Начальник міськовї військової адміністрації Дмитро Брижинський неодноразово перевіряв укриття і бомбосховища у Чернігові і давав доручення відповідним службам міськради виправити недоліки. Однак чиновники і комунальники блокують і не виконують розпорядження.

Діалогу і порозуміння з міськрадою немає, констатує очільник адміністрації.  Дмитро Брижинський каже, що хоче збільшити бюджет на оборону і безпеку, давав пропозиції, але ніхто з чиновників мерії до нього не прислухався. Монобільшість у раді діє на свій розсуд і приймає свої рішення. А тому начальник адміністрації, пояснює, що вимушений звернутися до суду щодо законності прийняття таких рішень, зокрема про зміни до бюджету.

Прогнозовано у мерії вгледіли в цьому політику, заговорили про ймовірне призупинення соцвиплат і у звичній манері почали давати вказівки Брижинському.

"Завдання військової адміністрації – безпека, а ви займаєтеся политичною дільністю. Треба усвідомити, що у нас не політична, а військова адміністрація", - каже Олександр Ломако, в.о. міського голови.

Закиди виконувача обов’язки міського голови щодо можливого призупинення соцвиплат через судовий позов, Дмитро Брижинський назвав нічим іншим, як маніпуляцією.    

"Пан Ломака в черговий раз цинічно маніпулює свідомістю мешканців міста. Звинуватив МВА, що ми маємо намір призупинити соцвиплати. Це не відповідає дійсності. Мій позов стосується тільки розмежування повноважень між МВА і міськрадою. Кожна посадова особа має діяти в межах закону і спори вирішуються в судовому порядку", - каже Дмитро Брижинський, начальник чернігівської міської військової адміністрації, - "На мою думку - це цинічно маніпулювати на соціальній темі, виплатах мешканцям і військовим в той час, коли наші мешканці постраждали і потребують допомоги".

Чи зможе суд вирішити проблемні стосунки, які склалися між міськрадою та військовою адміністрацією покаже час.

"Час Чернігівський" писав, як поводяться із коштами платників податків у Чернігові:

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів