У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

616

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність». Серед основних завдань — контроль за оприлюдненням видатків та надходжень структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Необхідно максимально фіксувати наявні негативні моменти, опрацьовувати кейси із закупівлями і доносити до людей об’єктивну інформацію», — така основна мета діяльності робочої групи, наголосив голова ОВА В’ячеслав Чаус під час чергового засідання Ради територіальних громад області 14 лютого.

Для інформування мешканців області про діяльність групи та ознайомлення з законодавчою базою на офіційному сайті Чернігівської ОВА функціонує відповідна рубрика. Тут можна ознайомитися з актуальними новинами про діяльність групи «Прозорість та підзвітність», а знайти інформацію про закупівлі за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, каталоги відновлення об'єктів, які фінансуються за кошти цього Фонду, а також інформацію закупівлі  з пороговою межею від 100 тисяч гривень, що проведені чи плануються структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

Група «Прозорість і підзвітність» відкрита до співпраці, працює електронна пошта prozorist@regadm.gov.ua, куди можна надсилати повідомлення про можливі корупційні чи пов’язані з корупцією випадки, які будуть обов’язково розглянуті.

Рубрика і надалі надаватиме актуальну інформацію щодо витрачання коштів державного та місцевого бюджетів в області. Адже прозорість фінансових процесів — важлива умова довіри людей та запорука співпраці з міжнародними донорами. Платники податків мають знати та розуміти як витрачаються їхні гроші. Перш за все у таких сферах, як безпека та відбудова.

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: Розслідували майже рік: хто виявив порушення, за яке керівника ЖГК Чернігова помістили під нічний арешт

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів