Скандально відома акторка-ніжинка знову втрапила у скандал

07 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:21

3023

Ірина Гатун і Євген Хмара

Ірина Гатун і Євген Хмара

Цього разу «під роздачу» потрапив минулорічний серпневий виступ з піаністом Євгеном Хмарою, де Ірина заспівала пісню «Ой, у вишневому саду» про зустріч українських чоловіка і жінки після тривалої розлуки внаслідок великої війни.

Номер опублікувала на своїх сторінках у соцмережах «Студія «Квартал 95». 

За сюжетом жінка виїхала за кордон заради безпеки, а чоловік залишився в Україні. Втім, "жарти" студії знову викликали обурення в мережі. Дісталося й Ірині Гатун.

Про що мова?

Гатун у новому номері грала жінку, яка повернулася з Польщі, де провела півтора року через повномасштабне вторгнення. Вона співала пісню на мотив української народної "Ой у вишневому саду" з іншим текстом. Увесь гумор був побудований на тому, як "зголоднілий" за дружиною чоловік накинувся на неї ще в потязі й не міг задовольнитися ні в кафе, ні в таксі дорогою додому, ні в ліфті.

Скандально відома акторка-ніжинка Ірина Гатун знову втрапила у скандал з творчим номером

Ірина Гатун

Так, акторка заспівала: "На першу колію швидкий з Варшави потяг прибував, я ще не вийшла із купе, а він мене вже роздягав. Додому я просилася, а він не чув, бо вже стогнав. Ой, милий мій, ну зупинись, вже наш состав в депо іде, хоча би випусти людей, що їхали зі мной в купе. І квіти подаруй вже ці, що ти весь час тримав в руці. Нас врешті вигнав провідник, пішли поїсти в KFC. В вбиральню я зашла на мить, а він вже там і без трусів. Кричить, у двері не гатіть, бо я терпів, і ви терпіть".

Далі за сюжетом пісні, чоловік не давав спокою дружині в таксі, так що "в машині вспотіло скло". Потім Гатун заспівала: "У ліфті знов він за своє, я кажу "Стоп!", він дістає. Кажу йому "Не встигнеш ти", він принципово взяв і встиг".

Коли чоловік нарешті «задовольнився» і приліг відпочити, позицію зайняла жінка: "Настала черга вже моя".

Номер отримав широку критику від користувачів. Чимало людей обурено написали, що номер вийшов геть не смішним. 

«Чомусь зовсім не смішно… Просто ллються сльози», «Так замініть чоловіків в окопах, щоб ті відпочили! Фу», «Ви думаєте, що це смішно? Як можна насміхатися над горем людей? Невже жінки по півтора року не бачили своїх чоловіків зі своєї волі? Батьки не бачать дітей, жінок, чоловіків. Йде війна, а ви іржете. Гидко», «Та згиньте вже з екранів», «Якби ти сама таке пережила, ти б таке не співала! Навіщо їх показувати!!!», «Ваше місце в окопі», «Смішно… дуже, обхохочешся, вам тема для шоу, а в народу біль, печаль. Дно і ганьба», «Це не смішно — це боляче», «Тупі жарти», «Поламані долі, сім'ї, багато хто вже ніколи не побачить, цвинтарі - розміром з міста… з чого сміятися!!!», — пишуть користувачі.

Скріни додаємо. 

Скандально відома акторка-ніжинка Ірина Гатун знову втрапила у скандал з творчим номером  Скандально відома акторка-ніжинка Ірина Гатун знову втрапила у скандал з творчим номером

 

Нагадаємо, що під Новий рік студія та акторка отримали порцію критики за номер з російськомовною жінкою зі Скадовська. Скандал вийшов настільки гучним, що авторам та акторці довелося вибачатися. Згодом у ситуацію втрутилася Нацрада з питань телебачення та радіомовлення, яка пообіцяла перевірити скандальну творчість. Втім результати перевірки там так і не оприлюднили. 

Також через відвідини окупованого Криму ніжинка потрапила у списки «Миротворця». Детальніше про це можна почитати тут. 

Однак театр, де служить Ірина Гатун, на своїй сторінці зауважив, що «компетентні органи, і здорові люди з'ясували, що провина Іри Гатун мінімальна. І здебільшого – «Чорний Квадрат» не має до цього жодного відношення. Наш гумор теж гострий, але він ніколи не кривдить людей. Тому що ми говоримо про особисте, а не про політику». 

Сама Ірина поки ніяк не коментувала новий скандал. Так само не коментують і у «Кварталі». 

"Час Чернігівський" писав про акторів: 

Схожі новини

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

ТОП-переглядів