Уродженка Чернігова, відома акторка та голос Мавки Наталка Денисенко навідалася у рідне місто і зізналася йому у коханні

18 ТРАВНЯ 2023, 09:53

2544

Уродженка Чернігова, відома акторка та голос Мавки Наталка Денисенко навідалася у рідне місто і зізналася йому у коханні

Наталка Денисенко у Чернігові

Про це блогерка написала з власної сторінки в інстаграмі. Днями вона у складі трупи вистави «Основний інстинкт» приїздила до Чернігова. 

«Чернігів - то любов, чудова сцена, чутливий глядач, чарівне місто. Дякуємо!», - написала зірка серіалу «Кріпосна» та анімаційного фільму «Мавка». 


 

Також до Чернігова приїздив і Тарас Цимбалюк, актор, відомий за ролями у серіалах «Полкан», «Спіймати Кайдаша», «Кріпосна», «СуперКопи», фільмі «Чорний ворон».

 

У виставі Наталка Денисенко грає легковажну прибиральницю у хостелі, вдягнену у мереживні панчохи та сексуальний костюм покоївки. 

Пост із зізнанням любові до Чернігова акторка проілюструвала світлиною, де вона у сценічному образі тримає за спиною прапор України. За що у коментарях їй таки перепало. 

Публікуємо скрін переписки. 


А ще акторка разом з колегами попозували на Валу, і відвідали Дитинець. Біля драмтеатру Денисенко, Цимбалюк та інші актори встигли зняти відео з енергійними танцями на Красній площі.

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Як вибрати дитячу коляску: все, що потрібно знати батькам

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:42

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

ТОП-переглядів