Уродженка Чернігова, відома акторка та голос Мавки Наталка Денисенко навідалася у рідне місто і зізналася йому у коханні

18 ТРАВНЯ 2023, 09:53

2071

Уродженка Чернігова, відома акторка та голос Мавки Наталка Денисенко навідалася у рідне місто і зізналася йому у коханні

Наталка Денисенко у Чернігові

Про це блогерка написала з власної сторінки в інстаграмі. Днями вона у складі трупи вистави «Основний інстинкт» приїздила до Чернігова. 

«Чернігів - то любов, чудова сцена, чутливий глядач, чарівне місто. Дякуємо!», - написала зірка серіалу «Кріпосна» та анімаційного фільму «Мавка». 


 

Також до Чернігова приїздив і Тарас Цимбалюк, актор, відомий за ролями у серіалах «Полкан», «Спіймати Кайдаша», «Кріпосна», «СуперКопи», фільмі «Чорний ворон».

 

У виставі Наталка Денисенко грає легковажну прибиральницю у хостелі, вдягнену у мереживні панчохи та сексуальний костюм покоївки. 

Пост із зізнанням любові до Чернігова акторка проілюструвала світлиною, де вона у сценічному образі тримає за спиною прапор України. За що у коментарях їй таки перепало. 

Публікуємо скрін переписки. 


А ще акторка разом з колегами попозували на Валу, і відвідали Дитинець. Біля драмтеатру Денисенко, Цимбалюк та інші актори встигли зняти відео з енергійними танцями на Красній площі.

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

На Чернігівщині поховали загиблого на фронті командира штурмового відділення

26 ЛЮТОГО 2024, 23:01

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

ТОП-переглядів