Наслідки негоди. У Мені зафіксували понад 600 звернень

10 ЧЕРВНЯ 2024, 17:15

1661

Наслідки негоди. У Мені зафіксували понад 600 звернень

Наслідки негоди. У Мені зафіксували понад 600 звернень

У Менській міськраді звітують: внаслідок негоди, яка лютувала у громаді 2 червня, до муніципалітету по допомогу звернулися буквально сотні, якщо не тисяча громадян. 

Буревій із сильним градом призвів до значних пошкоджень державного, комунального та приватного майна. 

Станом на 8 червня у міськраді вже отримали понад 630 заяв від постраждалих осіб, які потребують допомоги у відновленні свого майна. 

Комісія, яка напружено працювала протягом тижня має попередні результати збитків у приватному секторі.

Так, опрацювали 469 заяв від мешканців.

Зафіксували пошкодження 8475 листів шиферу.

Також підрахували попередній об’єм шкоди, завданої негодою комунальним об’єктам, і у громаді вимушені констатувати, що для відновлення інфраструктури необхідні значні ресурси. 

Наприклад: у закладах освіти потребує заміни щонайменше 455 листів шиферу, 200 метрів жолобів, 60 метрів труб, вікна тощо.

У закладах культури зафіксовано пошкодження дахів та стін у п’яти приміщеннях, в тому числі в двох приміщеннях є потреба у проведенні капітального ремонту даху, на інших двох необхідно замінити більше 35 листів шиферу.

В медичних закладах є необхідність замінити більше 135 листів шиферу.

У комунальних закладах соціальної сфери пошкоджено дахи основних приміщень та гаражів, при цьому заміни потребує 135 листів шиферу.

Зафіксовані пошкодження покрівлі в комунальному підприємстві «Менакомунпослуга», при цьому щонайменше 120 листів шиферу потребує заміни.

Також є пошкодження електропроводки, внутрішніх кімнат, вікон, сайдингу, автотранспорту в інших об’єктах комунальної сфери.

«На жаль, бюджет громади обмежений, і ми не можемо самостійно забезпечити повну компенсацію всім постраждалим та відновити всі пошкоджені об'єкти. Власними силами керівники комунальних закладів і установ забезпечили проведення попередніх профілактичних заходів, що унеможливлять завдання подальшої шкоди…Тому ми звернулися до міжнародних партнерів та органів виконавчої влади за допомогою, щоб отримати необхідні ресурси, матеріальні засоби та експертну підтримку для відновлення інфраструктури громади», - повідомили у Менській міській раді.

Також у міськраді закликали менян із розумінням поставитися до ситуації та бути готовими до певних труднощів у найближчий період. А ще подякували за підтримку та солідарність у цей важкий час партнерам.

Джерело: Менська міська рада, пресреліз 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів