Фіналіст шоу «Пара на мільйон» Денис Семенець: «Мені таки вдалося підсидіти Притулу»

24 ЛИСТОПАДА 2022, 17:15

9918

Фіналіст шоу «Пара на мільйон» Денис Семенець: «Мені таки вдалося підсидіти Притулу»

Денис та Віка

Шоу «Пара на мільйон» ось вже декілька місяців успішно йде на Новому каналі. Навіть більше - нині це чи не найпопулярніший телепродукт у сегменті розважальних шоу вітчизняного телебачення у прайм-тайм.

Чернігівець Денис Семенець став одним з найяскравіших учасників проєкту. Він примудрився вийти в фінал, не потрапити в жоден скандал, і при цьому запам‘ятатися багатьом. «Час Чернігівський» зустрівся з Денисом та його батьком Валерієм Семенцем, відомим чернігівським шоуменом, ведучим, організатором творчих заходів, заступником начальника управління відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Поки ми спілкувалися у кафе - кілька людей підходили привітатися з Денисом і висловити йому свою підтримку. Сам хлопець зараз працює на телебаченні - на телеканалі теж з назвою Новий, проте у Чернігові. Але, звісно, мріє про великий екран та великі проєкти.

Нині вже майже завершення осені - а отже, до кінця шоу лишилися лічені випуски. Тож, наприкінці листопадаглядачі дізнаються ім‘я пари - переможниці проєкту. Це, до речі, найбільша і найдорожча таємниця шоу - штраф за розголошення якої з кожного учасника - 300 тис. грн. Зрештою, іншою головною таємницею були подробиці особистого життя учасників, тож, саме тому усі фіналісти навіть у стрімах воліють тримати інтригу щодо того хто з них і з ким.

Що цікаво, угода передбачала нерозголошення імен переможців протягом трьох років. Навіть якщо проєкт стартував і у 2023-му - усі штрафні санкції лишилися б в силі.

Тож, про бекстейдж і те, що не потрапило у кадр, про яку наречену мріє тато Дениса для свого сина, чому баталії за матраци учасників не були заплановані сценаристами - читайте в нашому ексклюзиві.


24-річний Денис Семенець розповідає - для нього особисто одним з головних потрясінь на шоу став обмін партнерами. Його перша партнерка Даша Мазай спочатку пообіцяла, що вони з Денисом лишатимуться разом. Однак, красива та активна Даша передумала. Згодом виявилося, що то тільки на краще - з новою партнеркою Вікою у пари вийшло непогано долати конкурсні перешкоди і заробляти гроші. До речі, одне з найбільших розчарувань програми - кожна пара, яка покидала проєкт, лишалася усього заробленого. Усі зароблені статки забирають тільки переможці. Решта отримують виключно насолоду від участі в шоу.

- Нині я на проєкт так легко дивлюся. Хоч і знаю, як важко ми все знімали, не спали ночами. При цьому в ефір не потрапили цілі знімальні дні. Перші сім випусків у нас перед голосуванням були ще спільні дивани з обговоренням тижня. Ми там спілкувалися, грали у всілякі ігри. Однак це показали тільки двічі. Решту - вирізали. У підсумку лишилося все найсмішніше, усяке «чорне» максимально вирізали. Що ж, дяка їм за це! - сміється Денис.

- Найбільш незграбний твій момент на шоу…

- Найперший випуск, коли треба було обирати дівчат. Я дивлюся на них і розумію, що вони такі всі…ммм… інтєрєсні. Типу щось не то (сміється). Кого обирати?! Дуже збентежені відчуття.

- Ну там же ніхто не змушував одружуватися…

- Це так. Але сиджу, думаю, треба мислити логічно - я типу такий розумний і мені треба до пари розумну дівчину. Розумні відмовляють (тіндер-експертка). Все, схема рухнула. Лишилося дві дівчини, я жодну не запам‘ятав - модель з Дубаї і Даша. Тоді я обрав саме Дашу.

- Отже, дві партнерки - Даша і Віка. З якою склався кращий тандем?

- З Вікою. Вона одразу зрозуміла, що шляху назад немає, ми прийшли перемагати. А Даша цього не розуміла. Даша всіляко демонструвала: «Ти мені нецікавий, у нас немає нічого спільного. Я спілкуюся з Андрієм». А Віка зрозуміла, якщо ми не будемо спілкуватися, працювати, у нас нічого не вийде. Нас ще раз не поміняють,шукати щастя не вийде. Віка сказала: «Ми - команда. Ми працюємо разом!».

Віка та Денис

- Чи склалися у когось з фіналістів стосунки?

- Я бачу, що Марк (Куцевалов - шоумен - ред.) з Настею спілкуються, Даша повернулася з Німеччини нещодавно і вони теж з Андрієм підтримують зв‘язок. Мені здається, що вони на шляху до того, щоб бути разом. Але це тільки власні здогади. Можливо, канал, оцінюючи популярність проєкту - покаже це все на окремому постшоу, я не знаю. Це ще обговорюється. Також всі учасники проводять власні ефіри, стріми у соцмережах - майже щодня. І розповідають там те, що можна розповісти.

- У контракті був пункт про нерозголошення подробиць особистого життя?

- Так.

- Про дім. Там на проєкті розповідали про баталії учасників за матраци. Що це було?

- Це було дуже весело. Дівчата жили у двох великих кімнатах з ваннами та санвузлами, 4 хлопці теж жили у кімнаті на другому поверсі, найбільші невдахи - 8 хлопців - жили на горищі. Це приміщення від початку було порожнім. Тож, ліжка туди купував канал. Але бюджет був обмеженим. На горищі було 5 ліжок з ІКЕА, одна якісна розкладачка, і дві звичні - хлипкі. Ми відзняли перший випуск і мали їхати заселятися у будинок. Нам сказали - хто приїде найпершим (а було три автобуси) - той зможе обрати найкращу кімнату. Ми були у першому автобусі, але одна дівчина - Аня Тіндер - кудись зникла, тож, ми приїхали останніми. А я був з трьома валізами - якраз претендент на одну з двох хлипких розкладачок. Думаю, добре, перетерплю. Ми були такі втомлені, що я не роздягаючись ліг на розкладачку, а через 10 хвилин прокинувся, бо вона зламалася. На щастя вдалося знайти 2 матраци і я спав десь 2 тижні на них. Потім мені пощастило зайняти хорошу розкладачку. Це було прям супер. Вона міцна і тверда (у Дениса серйозні проблеми зі спиною - ред.). Після фіналу я викладу в соцмережах репортаж про дім, де жили ми, учасники…

- Це дуже цікаво.

- Наприкінці я попросив мою партнерку трохи познімати, вона погодилася. Ми також трохи знімали між 8 і 9 випуском у домі.

- З ким вдається зараз підтримувати спілкування?

- З партнерками - Дашею та Вікою, також спілкуємося з сексологинею. Вона мене дуже сильно підтримувала.

- Проти кого дружили?

- З Дашею проти Стелли. Дуже жорстко і довго. А з Вікою ми намагалися з усіма добре спілкуватися. Виганяли лише після результатів випробувань на тижні.

- А кого виганяли? Потенційних суперників?

- Не завжди. Інколи і тих, у кого не складалися стосунки. Наприклад, Кирило та Елізабет були сильною парою, але не командою. Вони не хотіли спілкуватися, хамили одне одному. В чому прикол, що вони заробляють гроші, якщо вони одне одного ненавидять?

- А як штрафували тих учасників, хто провинився?

- По-різному. Могли довго не давати телефони. Єдиний, хто інколи міг пронести телефон - Марк.

Втручається у розмову тато:

- Два місяці! Якщо зателефонувати додому - то це раз на тиждень на 10 хвилин і то на гучному зв‘язку при адміністраторі. Щоб нічого такого не сказав!

Денис продовжує:

- А Марк все ж таки проносив телефон. І нас інколи за нього жорстко наказували. Два дні взагалі забороняли брати телефони до рук. Або вираховували скількись з добових грошей. У нас був такий гонорар - за кожен день, прожитий в домі. Добовий гонорар - 250 грн. Могли ще вирахувати, якщо замовляв доставку їжі - мінус 170 грн.

- А вас годували на шоу?

- Звісно. Якщо зйомки були на виїзді - замовляли кейтерінг. Якщо у домі - то інколи їжу привозили, інколи нам казали - у вас все є, готуйте самі. Нас возили у супермаркети, можна було брати що хочеш. Але там, де ми жили - з доставкою харчів було погано - це Бориспільський район, селище Гнідин. Таксі туди дуже дорого обходилося.

- Що змінила участь у шоу?

- Важко сказати. Мабуть, що я можу досягти того, чого прагну. Що треба завжди рухатися далі. Мені батьки завжди казали: телик - то не твоє. А я відчув інше. Всі з перших днів шоу кажуть - клас, добре виглядаєш. Потім, коли я просився відпустити мене додому, мовляв, утомився, знімальна група вмовляла лишитись.

За словами Дениса Семенця, попри те, що на проєкті він їв некорисну їжу - чомусь вдалося сильно схуднути - на самих бутербродах, хоч і з салатом.

- Там особливо і не приготуєш. 1 мікрохвильовка, одна духовка та одна плита на три конфорки, купа людей. Якщо була можливість, що Стелла (інша учасниця, була у парі з Віталіком - ред.) готувала вечерю - то вона це робила. Вона думала піти на «МастерШеф», вона чудовий кухар. І мріє про власний ресторан. Вони з Віталіком, її партнером, готували звані вечері. Ми сідали за стіл, бралися за руки і молилися за рейтинги нашої передачі (сміється). На жаль, чимало фото з бекстейджу на телефонах у знімальної групи. Чи скинуть ці фото - я не знаю. Усі наші дикі танці, пародії - це все точно буде у фінальному випуску шоу.

Питання до батька Дениса Валерія:

- Кандидатуру на посаду майбутньої невістки вже знайшли чи ще ні?

- Я чесно скажу після вчорашнього випуску (розмова відбулася 15 листопада - ред.), ми його спеціально дивимося нарізно, в різних районах, бо Денис знає, що я дуже суворий тато, якщо Ден чинить не зовсім правильно - я йому це скажу, якщо навпаки, добре, то похвалю. Я дуже радий тому, як вони з Вікою взаємодіють, я бачу, що це не награне, тож, поклавши руку на серце - якби у мене була така невістка - я був би дуже радий. З Дашею вони просто сиділи поруч, а тут вони разом. У них все виходить. Навіть дрібниці. Коли вони спускалися з даху, Віка змогла його переконати зробити це разом і не просто разом, а й перемогти та заробити купу грошей. Як вони спускалися та говорили компліменти, як трималися! Мені подобаються їхні стосунки. Мені сподобалася Віка.

Денис із батьком

- А мамі сподобалося?

- Ой, у неї дивна реакція від перегляду шоу - вона сміється!

Денис додає:

- А бабуся у шоці. Особливо коли побачила епізод з дахом. Коли побачила епізод з аквалангом - взагалі казала, що у неї піднявся тиск.

Для родини до проєкту Денис був класичним домашнім хлопцем, розумником, який постійно займався підготовкою ерудит-шоу, у них з батьком є власне - у Чернігові - це «ДАУ». Його інтелектуальними завданнями, оформленням, редактурою цілком і повністю займається сам Денис. Родина до останнього не знала, що хлопець вирішив поїхати на кілька місяців до Києва на зйомки.

- Я розумію, що більшість конкурсів давалися йому нелегко, треба було переступати через себе. Звісно, у деяких моментах він не зміг цього зробити, але у тому епізоді зі спуском з даху… - говорить Валерій Семенець.

Денис перебиває батька:

- Насправді, найскладніше було відпустити руки. Я потім попросився на другий захід - мені сподобалося.

Валерій Семенець:

- Там все ж не так просто було - вони на тросах буквально йшли по стіні. Це складно і не зовсім вдалося. Їх хитало…Мені дуже сподобалося, як вони зробили останній крок і щоб зважитися, вони кричали… Гімн України на весь район.

Денис Семенець:

- І в той момент, коли ми почали це робити - з усіх вікон висунулися телефони і почали знімати. Це було все (сміється)!

- До початку показу шоу ти казав, що мріяв підсидіти Притулу. Формально, це вдалося, в одному з інтерв‘ю він зізнався, що навряд чи повернеться на телебачення…

- Я теж таке чув. Наскільки я знаю, Новий канал планує нові проєкти, можливо, не такі масштабні, як наш, і нині є питання, хто буде це вести. Можливо, що на Новому буде оновлення облич, і я б теж дуже мріяв туди потрапити. Зокрема передачі, які вів Притула - вони повинні бути. «Хто зверху», «Інтуїція», «Діти проти зірок» - класні шоу. Хтось же має їх вести, не звати ж скрізь Педана?

"Час Чернігівський" спілкувався із Денисом ще до зйомок: Учасник шоу “Нового каналу” “Пара на мільйон” чернігівець Денис Семенець: “Я поїхав на проєкт за перемогою”.

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів