Два "золота" зимового чемпіонату здобув бігун із Чернігівщини

14 ЛЮТОГО 2024, 13:24

2093

Олександр Погорілко

Олександр Погорілко

Олександр Погорілко з Коропа відкрив міжнародний сезон особистим рекордом у Чехії, а на зимовому Чемпіонаті України з легкої атлетики підтвердив статус національного лідера на дистанції 400 метрів, здобувши на головних зимових стартах країни дві золоті медалі.

Ще ніколи так пильно вся Коропщина, та і не тільки вона, не слідкувала за новинами легкої атлетики, і всеукраїнського рівня, і світового. До неї прикипіли навіть ті, хто нічого в ній і не розбирається. Головне - герой тих забігів – Олександр Погорілко з Коропа. І хоча офіційно він представляє Сумщину, але для нас він - наш, рідний, де всі його знають, де всі за нього переживають, бажають удачі і пишаються земляком.

Кінець січня. Чехія. Острава. Лідер української чоловічої 400-метрівки Олександр Погорілко взяв участь у першому міжнародному турнірі цього сезону.

«Олександр Погорілко в грудні в Сумах пробіг 400 метрів за 47.10 секунд. В Остраві, у сильній компанії і манежі з досить зручними віражами, у нього є всі підстави поліпшити особистий рекорд», – говорив напередодні другого етапу золотої серії Світового легкоатлетичного туру в приміщенні державний тренер збірної України з легкої атлетики Олексій Сердюченко.

І ніби у воду дивився.

- У мене ще не надто великий досвід виступів на комерційних міжнародних змаганнях, але я стартував на Golden Spike, тож пробігши в Остраві влітку, дуже хотів позмагатися тут і в манежі. Наприкінці грудня попросив свого менеджера Федеріко Росса заявити мене на турнір, і десь орієнтовно за тиждень нам надійшло підтвердження заявки, – розповідав журналістам сайту ФЛАУ Олександр Погорілко. – Звісно, я зрадів, адже крім того, що це турнір високого рівня з чудовою організацією і великою кількістю глядачів на трибунах, тут дійсно дуже хороший манеж з плавними віражами. Був шанс показати високий результат і саме цього я прагнув. Та й для світового рейтингу цей старт корисний, адже на ньому можна набрати непогані очки. Коли їхав в Остраву, розумів, що добре готовий і мені під силу встановити особистий рекорд. Забіг пройшов добре.

  Олександр Погорілко

Олександр Погорілко, фото Ulf Schiller/athletix.ch

Київ. Зимовий Чемпіонат України з легкої атлетики. Фінальні забіги на дистанції 400 метрів. Фаворитом змагань був Олександр. Наш земляк підтвердив реноме лідера, вигравши чемпіона країни з часом 47,61.

На головних зимових стартах країни наш земляк виборов дві золоті медалі: став чемпіоном на чотириста метрів в особистому забігу та в естафеті 4х400 метрів у складі збірної Сумської області.

- Ти близький до рекорду України на 400-метрівці, чи ставиш собі завдання його побити?

- Хотілося б! Кожному спортсмену завжди хочеться кращого, тому я буду тренуватися, буду прагнути цього і дуже старатися.

Авторка: Людмила Власко, "Нові горизонти"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів