Історична медаль для України: уродженець Чернігівщини виборов "бронзу" на чемпіонаті світу

12 ЛЮТОГО 2024, 13:47

932

Олексій Середа

На чемпіонаті світу-2024 з водних видів спорту, який проходить в місті Доха, Катар, українець Олексій Середа здобув бронзову нагороду зі стрибків у воду з 10-метрової вишки.

Виступ 18-річного українця судді оцінили у 528,65 бала, що дало йому посісти третє місце.

Середа поступився лише двом представникам Китаю. Чемпіоном світу став Хао Ян (564,05 бала), а срібну нагороду виграв Юань Цао (553,20 бала).

Українець Олексій Середа виборов бронзу зі стрибків у воду з 10-метрової вишки на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Досі.

Варто зазначити, що ця медаль Олексія Середи – перша в історії України у чоловічих одиночних стрибках з 10-метрової вишки на чемпіонатах світу з водних видів спорту.

Олексій Середа. Фото: Associated Press

Загалом це третя медаль України на чемпіонаті світу-2024 з водних видів спорту та друга – у стрибках у воду.

Раніше Олексій Середа здобув бронзову нагороду поточного ЧС разом з Кирилом Болюхом у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Олексій Середа та Кірілл Болюх

Олексій Середа та Кірілл Болюх. Фото: AP Photos

"Уродженець Сосниці Олексій Середа виборов дві бронзові медалі на чемпіонаті світу з водних видів спорту 2024.

Загалом у 18-річного спортсмена вже є дві срібні та дві бронзові медалі світової першості!

Так тримати!", - вітають чемпіона на сторінці Сосницької громади.