Чаус збирав Раду оборони області: що вирішили

Лис 15, 22:30

1841

Чаус збирав Раду оборони області: що вирішили

В'ячеслав Чаус, стоп кадр із відео

Сьогодні, 15 листопада, у начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус скликав термінове засідання Ради оборони області. Нагадаємо, це колективний орган, який аналізує безпекову ситуацію на Чернігівщині та приймає відповідні рішення. Серед членів Ради оброни - командувач ОК "Північ" Віктор Ніколюк, керівники силових структур та прикордонники.

Засідання Ради оборони області проходять за зачиненими дверима, адже обговорюють питання, пов'язані із державною таємницею та безпекою. Тим не менш, по завершенню сьогоднішнього засідання В'ячеслав Чаус повідомив про деякі рішення.

Окрім аналізу ситуації на державному кордону, було таке.

"На контролі готовність пунктів обігріву по Чернігову та області: і для оптимістичного, і для найбільш складного перебігу зими. У тому числі із варіантами повного або часткового блекауту. Днями область очікує кілька партій важливого обладнання: намети та мобільні пункти обігріву, додаткові партії потужних генераторів. Доручив перевірити наявність генераторів в укриттях по факту, а не лише по паперових звітах", - написав Чаус.

Також за ініціативи Нацполіції обговорено ситуацію на дорогах - через відключення світла зросла кількість аварій та травмованих людей. Є і летальні випадки.

За наведеними даними, кількість ДТП за останній місяць зросла на 23%. На 25% більше загиблих на дорогах. Переважна більшість автопригод в інтервалі 16:00 – 20:00 години у містах Чернігів, Ніжин, Прилуки.

"За пропозицією Нацполіції спільним рішенням Ради оборони доручили органам влади на місцях розглянути можливість обладнати пішохідні переходи та місця підвищеної аварійності автономним освітленням від сонячних панелей. Такий варіант освітлення вже кілька років успішно застосовують в області на дорогах поза межами міст. Тим більше це дуже актуально у час, коли росіяни завдають ударів по енергосистемі України – застосовані аварійні відключення по всій державі, на Чернігівщині в тому числі", - повідомив начальник ОВА.

Також начальник ОВА записав звернення, у якому підтвердив складну ситуацію з електропостачанням в Чернігівській області.

"Час Чернігівський" повідомляв про злочин росіян: смерть через обстріли із реактивних систем.

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів