22-річна чернігівка після деблокади міста замислилася про власну справу і відкрила масажну студію

26 СІЧНЯ 2024, 12:02

4136

22-річна чернігівка після деблокади міста замислилася про власну справу і відкрила масажну студію

Каріна Замула

Каріна Замула весь час мріяла про власний бізнес. Але не простий – фізична реабілітація та ерготерапія. Дівчина має медичну освіту, тож фахово підходить до цієї справи. 

Практично всю активну фазу боїв за Чернігів Каріна була в місті, бачила на власні очі усі жахіття війни. 

Розповідає, так, було страшно, проте виїхала не надовго. Коли ж повернулася, приміщення, яке знімала, вже було непридатним до життя. Знайшла нове і зрозуміла, що хоче відкривати власну справу. 

«Попри прильоти, тривоги, потрібно працювати і приносити користь місту і його жителям», - каже Каріна. 

Тим паче дівчина опікується своєю бабусею-пенсіонеркою, в 22 роки вона - голова родини. 

Робочих місць у Чернігові за її фахом небагато, тож вирішила їх створити не лише для себе, а й для колег: важливо дати можливості для тих, хто розуміється на цьому і теж хоче приносити користь містянам. Так з’явилася її власна масажна студія.

«На тлі стресу багато хто скаржиться на затиснення у спині, та й загалом по всьому тілу. Звідси – головні болі, порушення кровопостачання, набряки», - пояснює Каріна. 

Дівчина додає: пересидіти у бомбосховищі - теж ще те випробування не лише для психіки, а й для тіла. Саме про апарат, що сприяє профілактиці набрякової хвороби, мріяла майстер, тож подалася на грант Жіночого консорціуму України, інформує сторінка спільнот у соцмережі. 

Не варто забувати і про інші важливі аспекти масажу. Це й релакс – відпочинок, розслаблення, відновлення. Це й краса: є ті, хто приходить на антицелюлітний масаж, бо це в крові українок – прагнення бути красивими, доглянутими, а заразом і здоровими, - додає вона. 

Як медик пані Каріна закликає не нехтувати і процедури краси, вони дарують хороший настрій, впевненість у собі, допомагають відволіктися від проблем, роблять людину енергійнішою. Саме через розуміння важливості таких процедур під час війни дівчина прагне долучити до власного бізнесу й інших фахівчинь, зокрема, тренерів із йоги.

Каріна Замула зізнається, насправді морально дуже важко, бо є друзі, які виїхали, а є ті, хто кого вбили росіяни. Попри все вирішила, що потрібно жити. От просто брати і робити, вийде не вийде, вже тоді побачимо. 

Для Каріни навчання у бізнес-школі було першим подібним досвідом. Каже, було цікаво все. Особливо відкрила для себе користь чіткого планування і прописування, як того навчили у бізнес-школі. 

Чернігівка розповідає: «коли ти плануєш собі чіткі цілі і чіткі стратегії, коли ти прописуєш усе у відповідних табличках, враховуєш усі фінансові складові, то маєш зовсім інше бачення». Каріна тепер відкриває свій бізнес-план, звіряється з ним, відповідно, має чітку картину, як і куди рухатися. Задоволена і співпрацею з ментором, для дівчини вона була помічною. Супер, я дуже задоволена», - резюмує Карина.

Тим, хто не наважується чи чекає слушного часу, Каріна радить знайти те, що подобається, навіть, якщо відмовляють усі довкола, навіть якщо обставини не ті, і пробувати. «Коли з душею ставишся, то все віддається, все вийде, потрібно лише зробити перший крок».

Джерело: Жіночий консорціум України

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Фото

У Катерининській церкві в Чернігові відспівали двох загиблих бійців ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 21:58

Гуси та норки Олександри з Нових Яриловичів

15 ЛИПНЯ 2024, 20:10

Від 7 до 86 років: у громаді на Чернігівщині провели фестиваль

15 ЛИПНЯ 2024, 18:52

Почім на Чернігівщині чорниця ручного збору, суниця лугова й лісова та свіжі лисички

15 ЛИПНЯ 2024, 17:15

У громаді на Чернігівщині запрацювала соціальна пральня. Скільки коштує прання і прасування

15 ЛИПНЯ 2024, 16:03

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

ТОП-переглядів