Замість валентинки - книга: чернігівці долучилися до незвичної акції

16 ЛЮТОГО 2023, 09:59

909

14 лютого можна було святкувати не лише День закоханих, а й Міжнародний день книги. Чернігівська центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського вирішила поєднати ці два свята  і запропонувала ініціативу «Таємний купідон».

«Акцію назвала по аналогії з "Таємними Сантами". Ідея в тому, щоб зробити книжковий сюрприз людині, яка для вас особлива, і мати можливість не відкриватися, залишити дарувальника в таємниці. Ми закликали приносити до бібліотеки вже запаковані книжки, на яких підписано ім'я і телефон людини, що має їх отримати. До 14 лютого їх збирали, а потім зв'язалися з усіма отримувачами й повідомили їм приємну новину: в бібліотеці на них чекає книжковий подарунок», - повідомила бібліотекар Інна Андруг.

Приємний сюрприз отримали понад 20 чернігівців. Здебільшого книги адресували жінкам.

«Більшість отримувачів були приємно шоковані. Запитували чи це дійсно їм, дивувались і запитували чи не помилка це. А були ті, хто очікував на подарунок та навіть знав, хто його таємний  Купідон», - зазначає ініціаторка акції.

Акцію планують повторити наступного року. У бібліотеці впевнені, що до неї долучиться ще більше охочих. Наразі у Чернігівській центральній міській бібліотеці ім. М.Коцюбинського уже планують щось цікавеньке до інших нагод.

"Час Чернігівський" писав про бібліотеки

Наші відео: Як виглядає і чим може здивувати краща бібліотека Чернігівщини та У Чернігові вийшла у світ книга про злочини загарбників та героїзм захисників: «Нескорена Чернігівщина», а ше Книга про Чернігів, написана під обстрілами під час оборони міста

Про проблеми найбільшої бібліотеки Чернігова: Видавці та селебрітіс розкритикували стан фондів у бібліотеці імені Короленка в Чернігові

Схожі новини

Фото

Чернігівські артефакти – в акт капітуляції рф

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 16:30

Інтерв’ю

Морпіхи-чернігівці досі у полоні: Дениса засудили на 18 років, а Олега кинули в мордовські табори

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:10

Фото

Жінка з Чернігівщини уже 41 рік - зооволонтерка. Скількох тварин змогла врятувати

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:42

Було безкоштовно, а стало за гроші: скільки коштує вивіз сміття і чому треба купувати спеціальні мішки

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:39

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

ТОП-переглядів