Як виглядає і чим може здивувати краща бібліотека Чернігівщини

16 СІЧНЯ 2023, 17:15

1922

У центральній бібліотеці у Городні,яка визнана найкрашою в області,  діти не тільки читають книжки. Тут справжнє містечко, яке не залишить байдужим відвідувачів, насамперед найменших. Знання тут поєднують з розвагами.    

"У нас тут є чилійська білочка, свинка, кролик, пацючок. Діти не можуть очей відірвати. Від таких жителів нашої бібліотеки. Багато розваг для дітей, починаючи з настільних ігор. Можна поплигати на батуті, почитати книжки, послухати як вам почитають, пограти в ігри, завжди весело", - розповідає Раїса Черкасова, бібліотекарка.

У бібліотеці кажуть, що інтерес до української книги зріс. Особливо це відчули з початком повномасштабної війни.

"Користується попитом українська література і сучасна, бо гарно оформлена, цікавить дітей і цікаві оповідки які можуть прочитати", - продовжує Раїса Черкасова, - Із війною більш закріпилося, діти зрозуміли, що українська мова - наша рідна і вони на ній читають".

Є у бібліотеці і простір для молоді, де можна не просто посидіти, а й переглянути корисне і цікаве відео. Дорослі теж заходять за книжками, кажуть у бібліотеці.

Влаштовують тут і виставки. Нині представлені твори місцевого художника Андрія Дубини. Бібліотекарі спільно з волонтерами також допомагають українським захисникам.

В’яжуть шкарпетки та плетуть маскувальні сітки, рахунок яких йде вже на десятки.

"Зараз 10-11 чоловік щодня, нові люди, радіємо. Так і працюємо. До сорока, сорок. Ми останнім часом 12 чи 13 зв’язали в останні дні, сітка в день. Отримали замовлення на такі зелені сітки, 20 сіток таких розмірів", - каже Любов Миколаївна, волонтерка.

У городнянській бібліотеці прагнуть бути сучасними, відкритими, а головне корисними для всього суспільства.

"Час Чернігівський" писав про бібліотеки:

Схожі новини

На Чернігівщині тракторист підірвався на міні

16 ЛИПНЯ 2025, 18:26

Фото

Як лисиця з Чернігівщини знайшла свій дім на Вінниччині

16 ЛИПНЯ 2025, 18:26

«Прибігла — у кабінеті ще дим стояв». Семенівський будинок культури розбивають всьоме

16 ЛИПНЯ 2025, 17:29

Під час волонтерської поїздки на фронт постраждав мер латвійського міста Огре

16 ЛИПНЯ 2025, 16:06

Смертельне ДТП на Чернігівщині: рятувальник ДСНС отримав 4 роки в'язниці

16 ЛИПНЯ 2025, 15:29

Фото

Сорок ангелів перемоги: у громаді відкрили Алею пам'яті полеглих героїв

16 ЛИПНЯ 2025, 14:44

Фото

У Прилуках затримано наркоторговця: систематично збував канабіс, метадон та амфетамін

16 ЛИПНЯ 2025, 14:32

ТОП-переглядів