Як Німеччина допомагає Чернігівщині: Посол Анка Фельдгузен побувала у громадах

27 БЕРЕЗНЯ 2023, 13:19

1423

Як Німеччина допомагає Чернігівщині: Посол Анка Фельдгузен побувала у громадах

Під час зустріч у Чернігівській ОВА

У Чернігів 24 березня до Чернігівської області приїхали представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Вони дивились, як відновлюється житло у рамках програми допомоги Україні.

Приміром, у Ніжинському районі благодійна організація «Район 1» за участі німецьких партнерів вже реалізує проєкт забезпечення житлом мешканців сіл, які втратили свої оселі. У його рамках зводяться 26 каркасних будинків  для постраждалих.

Серед найбільш масштабних соціальних об’єктів, де потрібна допомога іноземних партнерів — проєкти з відновлення приміщень туберкульозного диспансеру та створення обласного центру реабілітації та відновного лікування на базі розбомбленого росіянами кардіодиспансеру.

Голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у розмові з Анкою Фельдгузен згадав події минулорічної давнини, коли в області тривали активні бойові дії, а російські війська намагалися будь-якими зусиллями зламати дух Чернігівщини та її оборонців. Втім, незабаром минає вже рік, відколи Сили оборони змусили окупантів втекти з півночі України. Весь цей час область продовжує відновлюватись, поступово відбудовуючи інфраструктуру. До речі, днями Чернігівщина відзначатиме річницю звільнення області від окупантів. 

Також представники іноземної делегації оглянули руйнування, яких зазнали мікрорайони Чернігова та приміські села внаслідок російської військової агресії.

Так, на Бобровиці зустрілися з мешканцями, житло яких було відремонтовано в рамках програми УВКБ ООН, а у селі Зарічне оглянули три модульні будинки, також зібрані у рамках такої програми. 

"Час Чернігівський" писав про Німеччину:

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів