Як Німеччина допомагає Чернігівщині: Посол Анка Фельдгузен побувала у громадах

Бер 27, 13:19

694

Як Німеччина допомагає Чернігівщині: Посол Анка Фельдгузен побувала у громадах

Під час зустріч у Чернігівській ОВА

У Чернігів 24 березня до Чернігівської області приїхали представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Вони дивились, як відновлюється житло у рамках програми допомоги Україні.

Приміром, у Ніжинському районі благодійна організація «Район 1» за участі німецьких партнерів вже реалізує проєкт забезпечення житлом мешканців сіл, які втратили свої оселі. У його рамках зводяться 26 каркасних будинків  для постраждалих.

Серед найбільш масштабних соціальних об’єктів, де потрібна допомога іноземних партнерів — проєкти з відновлення приміщень туберкульозного диспансеру та створення обласного центру реабілітації та відновного лікування на базі розбомбленого росіянами кардіодиспансеру.

Голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у розмові з Анкою Фельдгузен згадав події минулорічної давнини, коли в області тривали активні бойові дії, а російські війська намагалися будь-якими зусиллями зламати дух Чернігівщини та її оборонців. Втім, незабаром минає вже рік, відколи Сили оборони змусили окупантів втекти з півночі України. Весь цей час область продовжує відновлюватись, поступово відбудовуючи інфраструктуру. До речі, днями Чернігівщина відзначатиме річницю звільнення області від окупантів. 

Також представники іноземної делегації оглянули руйнування, яких зазнали мікрорайони Чернігова та приміські села внаслідок російської військової агресії.

Так, на Бобровиці зустрілися з мешканцями, житло яких було відремонтовано в рамках програми УВКБ ООН, а у селі Зарічне оглянули три модульні будинки, також зібрані у рамках такої програми. 

"Час Чернігівський" писав про Німеччину:

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів