Як 20-річна зірка TikTok з Чернігова зустрілася з мером Мілана і стала світовою сенсацією

21 ТРАВНЯ 2022, 18:42

17933

Як 20-річна зірка TikTok з Чернігова зустрілася з мером Мілана і стала світовою сенсацією

Валерія із мером Мілана Джузеппе Сала

Чернігівка Валерія Шашенок є однією з найпопулярніших тіктокерок України, а невдовзі, може складе конкуренцію й Хабі Лейму (найпопулярніший ТікТокер планети - 136 млн підписників). На неї підписані 1,1 млн користувачів.

Для порівняння - телеведучий-хімік-телехолостяк Гліб Репіч має у своєму активі 572 тис підписники. Свій акаунт дівчина завела 2 роки тому - ділитися власними захопленнями, настроями з мандрівок тощо. Однак, все змінилося 24 лютого. Бо звідтоді публікувати коротенькі відео довелося вже з бомбосховища. У Чернігові родина Шашенок - доволі відома. Тато Валерії - теж Валерій - у минулому депутат Чернігівської міської ради від партії прогресивних соціалістів.

Акаунт 20-річної Валерії Шашенок сукупно отримав вже понад 39 млн лайків та 60 млн переглядів. Глядачам подобаються її відео, щедро приправлені гумором та сарказмом, Валерія вміє посміятися над обставинами та над собою. А ще показує своє життя під час бомбардування Чернігова російською авіацією - як родина жила у бомбосховищі, як довелося сушити волосся будівельним феном та готувати млинці без плити. Це все є частиною вельми популярного у TikTok тренду “Things, that makes sense in”, коли блогери показували буденні або незвичайні речі, які мають сенс тільки для них самих.

Найпопулярніше відео Валерії переглянули майже 50 млн разів - воно про те, як живе її родина в укритті, як дівчина щодня бачить розбомблені будинки та кав’ярні Чернігова і… дякує за це росії. Звісно, із сарказмом.

Щоправда, гумор не завжди виручає. Особливо, коли мова йде про загибель близьких. Так, 27 березня дівчина дізналася, що у Олександрівці (це один з найбільш постраждалих районів міста) загинув її двоюрідний брат. На згадку про нього вона запостила дитячу світлину зі словами “Я так тебе люблю і більше ніколи не побачу”.

Згодом це переживання та інші стали основою для книжки “24 February. Things, that makes sense in bombshelter” (24 лютого: Речі, які мають сенс у бомбосховищі) видавництва “Story.One”. Твір містить чимало фото та спогадів Валерії про блокаду Чернігова, ті події, свідком яких вона стала. Ще у березні чернігівка виїхала в Італію. Нині дівчина перебуває у турі, пов’язаному із промо книги. До речі, твір Валерії можна купити на Амазоні за ₤8,49.

Сторінка Instagram блогерки теж доволі популярна, на неї підписані 129 тис користувачів. Там дівчина розповідає про головну ідею написання книги:

-Я в шоці, але я впевнена, що всі повинні знати про війну в Україні і говорити про неї щодня. Зараз я у Відні, і лише думка про те, що в 10 годинах їзди на машині звідси йде війна, викликає у мене тривогу всередині. Моя книга - мій щоденник. Читається дуже легко, і моя мама сказала, що їй подобається моя книга. Для мене це найвагоміша оцінка. Я додала фотографії, які для мене важливі, історії, які знають лише мої друзі, і те хто я взагалі.

Поки що твір вийшов тільки німецькою, але невдовзі буде і переклад англійською.

Сама ж Валерія Шашенок мріє не тільки про мир, а й про відбудову рідного Чернігова, якому намагається допомогти, співпрацюючи із різними волонтерськими гуманітарними організаціями. А ще дівчина обіцяє обійняти кожного, хто пожертвує кошти на відбудову міста. Так, вона зустрілася з мером Мілана Джузеппе Сала.

Простий день з мером Мілана. Ми говорили про нашу «любов» до росії та про те, як ми можемо допомогти моєму рідному місту Чернігову. Я вважаю, що волонтерська організація «Паляниця» з цього моменту має більше влади, ніж раніше. Graziе Італії та людям, які підтримують мирних громадян України.

Чернігівська фотографиня доволі швидко набуває світової популярності - про неї знімають сюжети місцеві новини, окрему статтю присвятила впливова американська медіакомпанія The Washington Post, популярний британський таблоїд The Dailymail, американський таблоїд People, канадський новинний портал The Toronto Star тощо. У західних ЗМІ Валерію прозвали «українською зіркою TikTok».

Схожі новини

Бізнесмен живе з колишньою дружиною депутата: подробиці стрілянини у Прилуках

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:50

Обстрілів за тиждень поменшало: ситуація на прикордонні Чернігівщини

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:13

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

“Патріоти” та F-16 для України: що фіксує безпекова угода зі США

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

ТОП-переглядів