Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

18 ЛЮТОГО 2022, 09:00

5943

Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

Валентина Доброта

Вона - один з найзнаковіших авторів найвідомішої в Україні служби новин - ТСН (1+1). Її сюжети і тексти завжди відрізняються винятковою людяністю та увагою до героїв, хто б це не був - люди, тварини або навіть неістоти, як-от дорожні знаки, авто.

Мало хто знає, але столична знаменитість - Валентина Доброта - є чернігівкою. А точніше, уродженкою Куликівщини. Вона народилася і виросла у с. Салтикова Дівиця. Її перші кроки у журналістиці починалися якраз тут - у районній газеті «Поліська правда», одного з найстаріших видань регіону, яке вже наближається до свого дев’ятого ювілею.

Знаменита землячка час від часу навідується на малу батьківщину, не забуваючи коріння - у 2015-му, зокрема, приїздила на святкування 80-річчя районки і подарувала книгу спогадів журналістів ТСН про події революції Гідності на Майдані "94 дні. Євромайдан очима ТСН".

А ще пані Валентина часто ділиться з підписниками своєї сторінки у фейсбуці роздумами на теми своїх сюжетів, говорить про співрозмовників. Найчастіше, це психологічне або філософське підґрунтя. Враховуючи, що на її профіль підписані майже 7 тисяч фоловерів - розмови подекуди виходять розлогі.

- Лестощі. Хвали людей і вони все тобі розкажуть . Хвали і вони тебе любитимуть . Всі люди люблять лестощі

✔️як часто ви брешете , щоб досягти свого ?

✔️чи помічаєте ви  свою брехню і лестощі ? Чи це вже на автоматизмі ?

✔️чи не нудить вас від чужих лестощів?

Під час роботи над сюжетом чому люди так легко вірять різним нісенітницям, психолог поміж іншого сказала , що українці просто схильні до брехні. Вони брешуть повсюди : на роботі , вдома . Для досягнення якоїсь  мети, для просто інтриг , від цікавості. Люди брешуть на кожному кроці , тому, через це зокрема,  так легко вірять фейкам, - пише Валентина Доброта.

Її фейсбук майорить чернігівськими світлинами - з Батурина, з самого обласного центру, з Ніжина, є розповіді про ковбасну революцію, про найбільший прапор України, про історію і культуру, словом, у рідному краі журналістку ТСН, як і раніше, цікавить все.

Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

У вільний від роботи час - пані Валентина цікавиться котиками, є неперевершеною кулінаркою, любить мандрувати Україною (це важливо!), а ще займається спортом.

Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

Схожі новини

Олігофренія чи алкоголізм? На Чернігівщині чоловіка засудили за неявку до ТЦК

22 ЛЮТОГО 2025, 19:37

Вiдео

«Чернігівводоканал» засекретив інформацію про кошти, які витратив на піар

22 ЛЮТОГО 2025, 17:44

Пацієнтка з Чернігівщини: «Прищик був невеличкий. Виріс. Став пухлиною»

22 ЛЮТОГО 2025, 15:18

Шукають свідків: у дитячому кафе обмалювали стіни, розбили два унітази, люстри та сигналізацію

22 ЛЮТОГО 2025, 14:42

Над Чернігівщиною збивали "шахеди": статистика за добу

22 ЛЮТОГО 2025, 11:17

Син вбив матір і пішов до церкви

22 ЛЮТОГО 2025, 10:24

Який підхід допоможе учням швидше освоїти математику в школі?

22 ЛЮТОГО 2025, 10:18

ТОП-переглядів