Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

Лют 18, 09:00

3374

Від Куликівської районки до топ-автора ТСН

Валентина Доброта

Вона - один з найзнаковіших авторів найвідомішої в Україні служби новин - ТСН (1+1). Її сюжети і тексти завжди відрізняються винятковою людяністю та увагою до героїв, хто б це не був - люди, тварини або навіть неістоти, як-от дорожні знаки, авто.

Мало хто знає, але столична знаменитість - Валентина Доброта - є чернігівкою. А точніше, уродженкою Куликівщини. Вона народилася і виросла у с. Салтикова Дівиця. Її перші кроки у журналістиці починалися якраз тут - у районній газеті «Поліська правда», одного з найстаріших видань регіону, яке вже наближається до свого дев’ятого ювілею.

Знаменита землячка час від часу навідується на малу батьківщину, не забуваючи коріння - у 2015-му, зокрема, приїздила на святкування 80-річчя районки і подарувала книгу спогадів журналістів ТСН про події революції Гідності на Майдані "94 дні. Євромайдан очима ТСН".

А ще пані Валентина часто ділиться з підписниками своєї сторінки у фейсбуці роздумами на теми своїх сюжетів, говорить про співрозмовників. Найчастіше, це психологічне або філософське підґрунтя. Враховуючи, що на її профіль підписані майже 7 тисяч фоловерів - розмови подекуди виходять розлогі.

- Лестощі. Хвали людей і вони все тобі розкажуть . Хвали і вони тебе любитимуть . Всі люди люблять лестощі

✔️як часто ви брешете , щоб досягти свого ?

✔️чи помічаєте ви  свою брехню і лестощі ? Чи це вже на автоматизмі ?

✔️чи не нудить вас від чужих лестощів?

Під час роботи над сюжетом чому люди так легко вірять різним нісенітницям, психолог поміж іншого сказала , що українці просто схильні до брехні. Вони брешуть повсюди : на роботі , вдома . Для досягнення якоїсь  мети, для просто інтриг , від цікавості. Люди брешуть на кожному кроці , тому, через це зокрема,  так легко вірять фейкам, - пише Валентина Доброта.

Її фейсбук майорить чернігівськими світлинами - з Батурина, з самого обласного центру, з Ніжина, є розповіді про ковбасну революцію, про найбільший прапор України, про історію і культуру, словом, у рідному краі журналістку ТСН, як і раніше, цікавить все.

У вільний від роботи час - пані Валентина цікавиться котиками, є неперевершеною кулінаркою, любить мандрувати Україною (це важливо!), а ще займається спортом.

Схожі новини

Вiдео

Родинам чернігівців, що втратили житло, держава придбала 21 квартиру

Вер 30, 18:14

Вiдео

Воєнний час із Михайлом Жироховим: Чи готується новий наступ на Чернігівщину, ЗСУ оточують Лиман, де російські резерви?

Вер 30, 12:43

"Нагрів" бюджет на 2,5 мільйони: поліція викрила чиновника Чернігівської міської ради

Вер 30, 10:49

У Сновську за грантові 1,9 млн грн обладнали медкабінети та маніпуляційні

Вер 30, 10:10

Спецтема

Дуже дорогі та незручні: чому чернігівці жаліються на зупинки транспорту і хто на них заробляє

Вер 30, 10:08

Російська армія обстріляла дві громади на прикордонні Чернігівської області: ситуація станом на ранок 30 вересня

Вер 30, 08:28

Майже половина чернігівських айтішників, які виїхали через війну, планують повернутися до міста

Вер 30, 06:21

ТОП-переглядів