Уродженець Мени заступив на посаду речника Повітряних Сил замість Ігната

19 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:11

7302

Ілля Євлаш

Ілля Євлаш

Згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України начальником служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних Сил Збройних Сил України призначений майор Євлаш Ілля Олегович.

Ілля Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків з громадськістю. Очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони міста Київ та прес-службу оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця». Речник східного угруповання військ.

Це те, що відомо з офіційних повідомлень. На сторінці офіцера у соцмережах вказано, що сам Ілля родом з Мени, одружений (торік 1 грудня взяв шлюб з Яною Шкваровською) і нині проживає у Києві. Бував у якості військового журналіста у багатьох гарячих точках, зокрема і у Бахмуті. До призову на службу у 2020 працював кореспондентом на каналі "Еспресо".

Ілля Євлаш і Яна Шкваровська

Ілля з дружиною Яною

Він прокоментував нове призначення. 

«Друзі, всім щиро дякую за сотні привітань! Надзвичайно ціную вашу підтримку! Дякую за довіру керівництву! Для мене велика честь в такий непростий час очолити пресслужбу надзвичайно потужного окремого виду військ!

Вже було зроблено немало, але попереду не менше. На новій посаді докладатиму максимум зусиль для того аби Повітряні сили не викликали у ворога нічого окрім страху. 

Щиро дякую Юрію Ігнату за колосальну роботу, приймаю від Вас естафету! Впевнений, що не тільки підтримаємо вже отриманий результат, а й примножимо здобутки наших славетних Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces. Тримаємо стрій! Разом до перемоги!», - написав новий речник на власній сторінці у соцмережах. 

Ілля Євлаш

Також земляки з Менської громади на сторінці Менської міської ради 18 березня привітали Іллю Євлаша з його новою відповідальною посадою начальника служби зв'язків з громадськістю Командування Повітряних Сил. 

«Бажаємо Іллі міцного здоров'я, наполегливості та винахідливості у виконанні своїх обов'язків. Нехай його досвід у роботі з громадськістю допомагає зміцнювати довіру громадськості до Збройних Сил України та наближати нашу Перемогу. Бажаємо Іллі і всім нам перемоги над будь-якими викликами та ворогами на шляху до миру та безпеки в Україні». 

Сам Юрій Ігнат, попри колосальну медійну впізнаваність, не розповідав про причини свого звільнення 16 березня. Також не прохопився він і словом про те, де працюватиме згодом. 

Однак, у прощальному слові Ігнат дозволив собі зацитувати легендарного Головкома Валерія Залужного. І побажав Іллі Євлашу успіхів. 

Юрій Ігнат

Юрій Ігнат

«Було важко і точно не буде соромно.

Дякую усім медіа, з ким довелось працювати. Усім, хто допомагав, і всім, хто критикував. Дякую командувачу Повітряних Сил Миколі Олещуку та керівному складу нашого виду за підтримку та велику довіру. Це – головне в нашій роботі!

Ноутбук, світло і камера – це основні інструменти, які постійно носиш з собою, буквально спиш із ними)). За два роки війни майже стерлись літери на клавіатурі, слабо тримає батарея, але написане, змонтоване і опубліковане з цього ноута назавжди увійшло в світову історію., яку сьогодні власною кров’ю пишуть українці.

Залишатимусь на зв’язку!

Тримаймо стрій!

Звісно, бажаю успіхів та ефективності наступнику, сподіваюсь, у нього вийде ще краще! Разом до перемоги!». 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів