Речник ППС України Юрій Ігнат: на прикордонні регіони і Чернігівщину зокрема росія щодня скидає до 20 керованих авіабомб

02 ТРАВНЯ 2023, 19:55

1171

Речник ППС України Юрій Ігнат: на прикордонні регіони і Чернігівщину зокрема росія щодня скидає до 20 керованих авіабомб

Юрій Ігнат

На сьогоднішній день противник відновив атаки відповідно до тих завдань, які ставить перед собою. Завдання зрозумілі: вони шукають найпотрібніше для знищення, вони шукають західну техніку, щоб вражати саме те, що нам надають сьогодні партнери для ведення оборонних і наступальних дій. Безумовно, у пріоритетах завжди будуть об’єкти критичної інфраструктури, завжди будуть об’єкти паливно-енергетичного сектору України, бо від цього напряму залежить і життя всієї держави, і забезпечення війська, коментує під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ Юрій Ігнат.

Попри той факт, що ці бомби зроблені неякісно і не завжди влучають - вони все одно становлять дуже велику загрозу. І несуть великі руйнування.

За даними ППС, щодня ворог випускає по Україні близько 20 керованих авіабомб, певна частина цього терору припадає і на прикордонні громади Чернігівщині, зокрема, Новгород-Сіверську, Семенівську, Сновську, Корюківську тощо. 1 травня з території Брянської області літаки запустили бомби по селу Лизунівка, зруйнувавши непрацюючу школу, вбили 14-річного підлітка Валентина Мехеда. Ще раніше обстрілювали лісгосп у Семенівській громаді.

2 травня близько 40 приходів знову нарахували у Семенівській громаді біля критичної інфраструктури.

Як каже Ігнат, цю проблему можна вирішити лише за допомогою далекобійної зброї та авіації.

«На сьогодні проблема застосування керованих авіабомб по лінії державного кордону і по лінії бойового зіткнення є щодня. Щодня близько 20 керованих авіабомб летять у прифронтові зони», - зазначив Ігнат. Море теж є лінією фронту.

Він перелічує постраждалі регіони: Чернігівщина, Сумщина, Харківщина, Запорізька область, Одеська і до самого Півдня.

Він констатував, що бомби долають 70 км і потрапляють в дитсадки, школи, житлові будинки. Боротися з бомбами неможливо, тому варто вражати носії авіабомб - літаки Су-34, Су-35, які завдають удари щодня, вважає речник.

Для того, аби протистояти ворогу, Україні потрібна «довга рука» - дістати ворога «далі, ніж ми можемо це робити», адже ЗРК С-300 та два дивізіони Patriot дозволяють вражати ворожі аеродинамічні цілі на відстані 100-150 км (гелікоптери, літаки, безпілотники, ракети).

Якщо цей комплекс буде там, де потрібно - то він може або відігнати ці літаки подали від кордонів, або взагалі збити.

"Час Чернігівський" писав про обстріли прикордоння:

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів